Akne Zineryt Skinoren RSB

potkanica

vsetko pomaha len docasne...aspon vtedy, ked mas vaznejsiu formu akne. To hovorim zo svojich vlastnych skusenosti. Do 18 roku zivota, som mala super tvar, chodila som bez makeupu...pred prazdninami sa mi plet nenormalne zhorsila a mamka sa normalne bala, ze mi zostanu na tvary jazvicky :(...rychlo som behala ku koznej a dala si prepisat aknenormin...ano viem, ma to negativne ucinky, ale ja ho uz berem skoro 20 mesiace a len sa mi susia pery, nic ine. Vidim uz pokroky a tvar sa pomaly ale iste vycistuje. Takze ked mate uz vazne dost vyrazok, chodte ku koznej, stoji to za to

Nick233

a ako ti to pomohlo ? uz nemaz vobec ziadne akne ? ja som doteraz pouzival kozmetiku od miraclean ale nic moc :( a po koznych sa mi moc nechce chodit..

Gill

Ja som mala aj Zineryt aj Skinoren aj RSB. Prve dva su na predpis, to som mala od koznej, velmi mi nepomohli, ale Skinoren velmi pekne zmatnuje plet. RSB si mozes kupit aj bez predpisu, nie je to ani drahe a mne to velmi pomaha, asi najviac zo vsetkeho.

sade8

myslim ze nie
ja som mala dva co tu bolo napisane - myslim ze je to iba na predpis - ale nepomaha to na akne - aspon mne iba docasne