ako je mozne ze mam rovnaku dlzku vlasov??

Príspevok v téme: ako je mozne ze mam rovnaku dlzku vlasov??
2veva2

od prirody mam tmave vlasy a asi 2mesiace si ich prefarbujem na svetlo blond. vzdy ked vidim ked su tak 5cm uz vyrastene tak idem ku kadernicke lebo nevyzera to boh vie co :) ale ako je mozne ze mi farba stale vyrasta lenze na dlzke ziadny rozdiel nevidim?? stale mam rovnaku dlzku a vobec tomu nechapem. chcem mat dlhzsie vlasy len neviem co robit s tym :(

2veva2

tak takto :) vlasy si farbim hmm 2roky. po troch mesiacoch idem ku kadernicke lebo ich mam vyrastene a to tak 4-5cm (mne vlasy rychlo rastu) len, nechapem tomu ze dlzku mam aj rok taku istu

darika

Jej,tak ja ti vobec nerozumiem.Pises,ze si prefarbujes a vlasy nerastu.Potom napises.,ze to bol priklad,ze si si vlasy farbila pred 2 rokmi,ale chces vediet preco nerastli,alebo nerastu?.Tak napis presne co robis s vlasmi teraz,nie co si robila predtym.

2veva2

no a vlastne je to doteraz uz mam odvtedy taku istu dlzku vlasov:( a aj teraz mam tak 2-3 cm vyrastnene len dlzka taka ista...nechapem :D

2veva2

tak to som dala priklad :) ja som si vlasky prefarbovala na svetlo asi tak pred dvoma rokmi len som prestala(no a vtedy to take bolo, ze mi vyrastali a na dlzke nic nevidelo). mas s takym niecim skusenosti??

darika

2 mesiace si odfarbujes vlasy a kazdych 5 cm si ich davas dofarbit.Vies za aku dobu dorastu vlasy o 5 cm?Nejak sa ti to tu poplietlo.