robia mi zle v robote co mam robit?

Príspevok v téme: robia mi zle v robote co mam robit?
janka113

ahojte, ani neviem ako zacat, pred dvoma rokmi som nastupila do firmy kde sme boli dve baby medzi chalanmi a bolo vsetko ok, po case som si nasla priatela ktory je moj kolega a nastupila nova kolegyna. No a zacalo moje trapenie, furt zvadza mojho priatela aj ked ona priatela ma,najnovsie ho presadili pri nu ja uz sa nemozem pozerat na nich a ona ma vsade ohovara diva sa na mna ako keby som nejaka chudera a pritom ja mam miery modelky a ona je zakrpatena kostra..nedokazem sa preniest ponad to ak niekto mi poradi nevsimat si ich....

janka113

no on ma teda sklamal, ale verim ze jemu sa to tiez raz vrati a vsetko, on totiz jednu z tych dvoch mojich kolegyn raz odmietol ale to bolo uz davno este prv nez som prisla do firmy, ona ta kolegyna sa robi strasne veriaca furt chodi do kostola ale robi zlobu :-( ona mi teda nikdy nepomohla a vystvala uz zopar bab z firmy, teraz cez krizu neviem kde si budem hladat robotu,
od priatela som necakala ze sa takto zachova, fakt ma to dorazilo a zajtra neviem ako to bude v robote :-(

sajfina

janka113 neviem akej si povahy,ale ja by som sa zahrala asi na peknú ,,sviňu " teraz a všetkým to pekne osladila,určite poznáš nejaké ich slabé stránky a to treba využiť,pomstychtivosť nie je dobrá vlastnosť,ale nechať zo sebou zametať?to teda nie!A hlavne nech nevidia,že ťa to zlomilo,to ich bude najviac tešiť..a ten tvoj priateľ,no nemám slov,poslať kade ľahšie,ten o teba nestojí.

janka113

a co keby ja zacnem zvadzat jej priatela? hm?

neviem ci s nim mam zostat, ved on ma mal ochranit a nie ma potopit, zachoval sa svinsky ale vsetko sa raz vracia, a ja som mu vratila vsetko ani o tom nevie

janka113

tak uz je to jasne, som dovolala teraz s priatelom a on sa vyjadril ze on ma tiez nechce v robote, ok je to vyriesene, ludia su kurvy robia si zle, dnesna realita....
a okrem toho priatel ma 32 rokov nie je mlady zasran veru mohol si ma zastat, takze nezostava mi nic ine len si hladat novu pracu, ale mam chut sa tej krave pomstit,

janka113

priatel sa ma veru nezastal :-( aj ked tvrdi ze ona ho vobec nezaujima, neviem spriahli sa proti mne dve kolegyne, chcu ma vystvat s prace a ja neviem co robit :-( zajtra sa bojim ist do roboty

mia999

Ja by som jej to dala jasne najavo že priateľ je tvoj a nech sa ona stará o niekoho iného, ak nie si taký typ "mrchy" tak sa skús na to zahrať, hádam ti nejaká krava zakrpatená nepreberie priateľa priamo pred očami. Daj jej to jasne najavo, pozri sa aj ty na ňu ako na poslednú chuderu. Proste musí mať tá krava nejaký rešpekt, a s priateľom sa tiež porozprávaj, že ak jej to nepovie on, tak ty jej to povieš už s iným dôrazom. On tiež musí mať hranice odtiaľ potiaľ.

darika

Chlapom sa viac pacia zeny-kokety,ktore sa bavia,smeju...im moc nezalezi,ci mas o par cm viac alebo menej.A po 2. Tvojmu priatelovi sa to ale asi paci,ked aj napriek vsetkemu sa ta nezastane?On tiez musi vediet ako ta ona ohovara?On na to nepovie nic a este sa s nou zabava?Mala by si najprv s nim.

stely

NO, v prvom rade sa porozprávaj s priateľom, ako to vníma on, a hlavne nech jej dá JASNE najavo - že o ňu nemá záujem... Ak je to tak