Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?

Príspevok v téme: Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?
ani_neviem

Dnes som ukoncila milenecky vztah so zenatym muzom, viem, ze tato tema tu uz bola prepierana, ale ja mam momentalne pocit, ze mi ide vyskocit srdce z hrude...A este k tomu je to moj kolega:(, chcem ho nemilovat, ale neviem to, ukoncila som to, ale je mi na umretie...Ani neviem, co vlastne chcem pocut, mozno baby, ktore sa takto rozisli s milencom z vlastnej iniciativy skuste nieco napisat.

rysava

Mam dlhorocny vztah, obaja sme spolu v zahranici a zijeme v spolocnej domacnosti. Pred casom som spoznala muza, ktory vratil iskru mojmu vsednemu zivotu... Nevie vsak, ze mam partnera. Chce sa mnou stretnut, a ja neviem, co mam spravit. Nechcem ho klamat, ale bojim sa, ze ked mu poviem pravdu, tak uz o mne nebude chciet ani pocut.

:))))

lienocka
To zv.muzi takto hovorit zenam-milenkam o manzelkach.Aby ich lutovali.Tiez moj ex stale sa len ohanal recami ze je mu zle zo mnou,ale zaujimave kym nemal nikoho kazdy den mi hovoril ako ma miluje,nikdy na mne nevidel ziadnu chybu a bola som pre neho naj...
A len tak mimochodom tiez som podala ja ziadost o rozvod-ked som uz videla ze nase manzelstvo nezachranim.Ale zaujimave ze po rozvode som mala pocit z jeho chovania,ze keby som s tym suhlasila-dalej by za mnou chodil a mozno casom by som sa stala jeho milenkou-keby som sa mu poddala.PROSTE NEVEDEL SAM CO CHCE.
PRETO PO CASE SOM ZISTILA-ZE NIE STALE TA MILENKA JE NA VINE.NIEKEDY SPADNE DO TOHO ANI NEVIE AKO.

lienocka2808

a este nieco k mojemu pribehu.
Dozvedela som sa, ze ten moj byvaly ženaty aj ked mi sluboval, ze sa rozvedie a zenu opusti a cojaviem co tak by to nikdy neurobil.
Pred rokom sa so zenou rozviedli, ale na jej podnet, pretoze si nasla niekoho ineho a on chudacik bol z toho psychicky na dne. Takze z toho som spatne zistila, ze mu na nej zalezalo a nikdy by ju sam od seba neopustil a to co mi tlacil do hlavy boli iba prazdne kecy aby som s nim vydrzala co najdlhsie.

lienocka2808

prepac, urcite to nebolo myslene ako zlomyselna otazka. Ale zaujimalo ma to, ze ci by si sa k nemu vratila v tomto pripade.
Ja som mala tiez vztah so zenatym chlapom, takze viem o com to je, nastastie som pochopila, ze by som sa mala zacat samu seba vazit, netrpiet, necakat kedy bude mat na mna konecne cas, a som slobodna :). Trvalo mi to asi 3/4roka prestat na neho mysliet, ale on ma otravoval asi mesiac a potom prestal, takze to nebolo az take hrozne.
Drzim ti palce aby si cim skorej stretla niekoho kto bude volny iba pre teba :)

ani_neviem

lienocka2808

je zbytocne nad tym uvazovat, lebo nepodal. a nehnevaj sa, ale to, co si sa teraz spytala mi pride dost zlomyselne. ja toho cloveka stale milujem, ale vsetko si uvedomujem, aj svoju situaciu a to, ze mi najlepsie roky utecu ani neviem ako, ale aj jeho situaciu. mozno im to doma nefunguje, ale nie, na vlastne oci som to nevidela a napriek tomu ten krok neurobil a neodisiel, takze sa nad tym nezamyslam a snazim sa zit, ako sa da dalej...

ta3

ani_neviem, gratulujem, si skvela, pravdaze to bude uz len lepsie a lepsie, to najtazsie mas uz za sebou, vsetko dobre Ti prajem

ani_neviem

dobry den,

uz je tomu rok aj nieco, co som zalozila tuto temu. napisem k svojmu pribehu len par viet. nadalej sa to tahalo skoro az doteraz, nakoniec som pred pol rokom odisla zo spolocnej prace a pokusala sa zacat odznova. nedalo sa, stale a stale ma opatovne kontaktoval, napriek tomu, ze som ho poprosila, aby to nerobil, ze potrebujeme obaja novu sancu od zivota a ze pokial nemame byt spolu, tak ja to takto nechcem. asi pred mesiacom som si zmenila cislo a dala (dufam) posledne zbohom. uvidime, kam to pojde dalej, povedal, ze ma miluje, ze bezo mna nedokaze zit a preto ma neustale kontaktuje. teraz mam novu pracu a som spokojna, myslim nanho velmi casto, ale viem, ze to preboli a ze naozaj, pokial nemam byt s nim na 10%, tak nechcem nic. dakujem za vase rady, taketo lasky vedia strasne potrapit, ale dufam, ze uz bude len lepsie..