Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?

Príspevok v téme: Milenecky vztah-da sa to vobec skoncit?
ani_neviem

Dnes som ukoncila milenecky vztah so zenatym muzom, viem, ze tato tema tu uz bola prepierana, ale ja mam momentalne pocit, ze mi ide vyskocit srdce z hrude...A este k tomu je to moj kolega:(, chcem ho nemilovat, ale neviem to, ukoncila som to, ale je mi na umretie...Ani neviem, co vlastne chcem pocut, mozno baby, ktore sa takto rozisli s milencom z vlastnej iniciativy skuste nieco napisat.

vytriezvenie

qwerka...aj ja som bola namotaná,zaľúbená,ale chvalabohu otvorili sa mi oči a zatiaľ to zvládam a myslím,že by si to zvládla aj ty...však nie je jediný na tejto planéte,sú určite aj lepší.Drž sa!

vytriezvenie

Ja som našla v sebe odvahu a ukončila milenecký vzťah po roku a pol.Normálne zo mňa opadol 5 kg balvan,ktorý ma ťažil.Síce mi je ťažko a viem,že na neho tak skoro nezabudnem ale jeho správanie nestálo za to,aby som si rozbila pre neho rodinu.Jedno viem isto...už nikdy nechcem takýto vzťah.

qwerka

Ja som sa neviem ani po 3 rokoch rozist, uz som tak zalubena a tak namotana ze kebyze sa to skonci neviem co urobim :-(

simona777

ja mam milenecky pomer s muzom ktoremu sa staram o deti. som au pair a zivot v jednom dome s nim a jeho zenou a velmi flustrovany. chcem to ukoncit ale neda sa to.

slobodnaa

Neboj to aj ja :-) Inak aj z Coldrexu sa dá byť celkom dobre mimo, keď toho užiješ viac ako sa má. Bolo to hneď medzi prvými mailami

sway.

slobodnaa vselico,teraz napriklad coldrex.Ale obcas,hlavne po opici si myslim,ze som zla,ba priam najhorsia na svete:-))Tak to by mozno sedelo..Inak vazne najdi ten mail,budem rada.