Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Týrané psy!!DOSť!!

Príspevok v téme: Týrané psy!!DOSť!!
aaddd

často navštevujem stránku psiadusa.sk alebo utolok.sk atd ...a rozmyslam o tom,ako moze niekto ublizit takemu bezbrannemu tvorovi,napr muu odsrihnut usko,dat plechovku do papule,tahat zo za autom,podpíliť ho,hasiť mu špaky na hlave.Kam ten svet speje?A dneska som sa rozhodla,ze si zoberem jeddneho psíka z útulku a určite to bude najlepsie vec ,co som sa svoj zivot urobila..Tak podme do toho aj vy,budete mat krásneho spoločníka.Alebo aspon nejak pomozte..ci uz financne alebo nejakymi prácami...Nie??SPravme dobry skutok..

AADDD

www.zachrannykorab.sk

www.zachrannykorab.sk

www.zachrannykorab.sk

www.psysos.sk

www.psysos.sk

www.psysos.sk

www.psysos.sk

www.psiadusa.sk

Toto je len pár vecí čo som si dnes pozerala.Tak ako mmôžem pri tomto neplakať?Teraz ľutujem,že som si nezobrala týraného psíka..tak strašne ma to mrzí..ale nemôzem si vsetko vycitat...len tá bezmocnost..ze nemozem nijako pomoct..och:((
PROSÍM POZRITE SI TO.ĎAKUJEM

aaaddd

for bingham:Ale ako to mám brať?Veď je to pravda -kopec týraných,opusstených ,utopených,dobitých psov tu chodí...a nikto v podstate nič nemôže,žijem v spoločnosti plnej hajzlov.A v tom útulku,tie nevinné prosiace očka,zavýjanie až plač,prosba o nový domov...nikto z nás by nechcel prežiť celý život za mrežami,aj ked tá pani ma presviedčala ,že sa majú dobre..ale nie...tie oči ich prezradili...a ja fakt neviem čo mám robiť..tak strašne mi to je ľúto..tak strašne,že zase plačem...a pozerám sa na toho môjho psíka ako mu mohol niekto ublížiť...NEROZUMIEM!!Ľudia pomôžte,aspon nejakou korunkou...:))Budete mať dobrý pocit..

aaaddd

Ahojte:))Takže už má aj meno.Volá sa Tobi/y (to sme sa ešte nedohodli) takže Tobinko moj:))Má 4 mesiace,6kg ,dlhé nohy ako modelka.Je celý biely okrem pár hnedých šmúch a ma čiernu papulku hnedé uši a hnedý flak okolo očka ako jack russel a druhé ma zase úplne ružové...tomu nerozumiem:)Cesta domov bola veľmi ťažká aj pre mňa aj pre neho,ale od štvrtka som sa od neho skoro ani nepohla,tak je na mňa taký naviazaný.Spával so mnou v posteli,sedával na gauči,ale akurát spinká pod gaučom a spinkať ho dám tiež pod postel na jeho dečku,treba ho trošku vychovať.Vonku sa trošku bojí,výťahu tiež,aj susedov.A dneska sme mu našli chrasty na chvostíku aj hlave,už sa mu žošupujú...chúďatenko:((Papá pekne,aj mu varíme,aj granulky,aj konzervy.Keď sa prvýkrat pocikal(v kuchyni na dlažbe nastastie) dala som tam handru na to miesto a potom keď sa mu dalo cikať inteligentne sa vycikal tam.Stalo sa to asi 3 krát,ale dneska sa už aj pýta,a chodím s ním častejšie aby sa nič nestalo.S postrojom a vodítkom nemá problém.Tak to je moj Toby ,ideme už spinkat:)Tak dobrú noc.A ešte sa chcem opýtať,dneska mi to nedalo a bola som znova na stránke psiadusa.sk a normálne kvoli tomu nesoávam.Som na tom velmi zle,fakt mi to zoziera psychiku..a rozmyslam co mam urobit?ako si pomoct?Mozno som taká citlivá preto,že mám nejaké problémy aj v os.živote so vzťahmi atd...ale toto ma vie úplne dostať,rozplakať,odrovnať...a už nevládzem.A inak na KS vo Zvolene je strašná,pozerala som si psíkov aj odtial a teraz lutujem,nevedela som,ze hned utrácajú...Och..a zase ma to rujnuje:((

dedy

Carmenita, v KK je útulok už pekných pár rokov, ked som pred siedmymi rokmi zháňala psíka, tak práve v KK som bola, a našťastie vtedy mali len minimum psíkov narozdiel od toho čo majú teraz :(
O utulku v ZV neviem, ani co sa pohybujem po psickarskych forach tak nikto o nicom nema informacie... tak neviem
Aaaddd, inak tiez blahozelam k psikovi, mohla by si nam o nom nieco napisat. Dufam, ze sa nam ozves ako sa vam dari

Carmenita

aaaddd: tesiim sa za vas!!!! je krasne, ze si sa rozhodla pre psika z utulku, dala si mu novy zivot! a ja ked som bola pre moju v utulku,tak tiez vsetci psikovia sa ku mne tlacili a ta moja sa dokonca vysplhala po pletive,tak to uz bolo uplne znamenie,ze bude moja :)
dedy, cez leto som kupovala tricko od zdruenia pes v nudzi a ta pani mi hovorila,ze uz aj v KK alebo zvolene (teraz presne neviem) sa buduje normalny utulok. viem,ze vo ZV je len karantenna, je to smutne :(((

dedy

Carmenita, venčiť som chodila do KK, a teraz som v ZV, a tu maju karantennu stanicu, kde psikov po mesiaci utracaju (pokial sa nic nezmenilo) chystam sa tam ist pozriet, ale neviem ako to zvladnem hlavne z toho dovodu utracania a ci budes schopna tam chodit ... :(
aaaddd no a mnohi tito ludia to robia uz dlho, je to strasne narocna robota, najma na psychiku, a i tak nezachrania vsetkych, mnohe z nich skoncia na dne riek, kanalov, zrazene na ceste... ale treba pomoct aspon tym ktorym sa da...

aaaddd

Už mám doma psíka.Dneska som celú dobu v útulku aj cestu domov preplakala,a som z toho trošku zničená aj unavená,ale je to krásne.ZAbezpečila som tomu malinkému bezbrannému kľudný život...a nie pozerať sa na svet spoza mreží koterca a byť mimo 0,5 hodinu za deň.Inak v útulku sú velmi mily ludia,az ma to prekvapilo...akurát behali vonku psíky a bolo to také milosmutné celé...ako za mnou behali a každý chcel nech si vyberem jeho..jeden dokonca aj vyskočil z koterca a prišiel sa túliť...:((

Carmenita

dedy, v ktorom si chodila vencit? a kde a co studujes? ja som teraz v BA, tak som rozmyslal,ze tam sa ist kuknut do utulku..

dedy

tu som prebehla dve stranky ktore pravidelne navstevujem, ale neviem odkial si
www.uvplp.sk
utulok.kezmarok.sk tie sice maju pat mesiacov, ale stale su to steniatka
a inak kludne si ku psikovi mozes vziat i fenku ak ju das vysterilizovat, nestoji to vela a zabranis tak mnozeniu psikov, lebo nikdy nevies kam sa havka dostane a ci z nej nahodou nebude tovaren na stenata
inak tu mas nejaky zoznam utulkov, kedze neviem odkial si,
www.uvplp.sk
kamkolvek pojdes budu radi, ze si vezmes odtial psika

dobra vila, precitala som si este raz tvoj prispevok a doslo mi, ze som zle precitala :) inak ak steniatko z bazos, tak len s podtitulom darujem za symbolicku cenu, pripadne za veterinarne poplatky...
kuk sem www.dogforum.sk dalsie steniatko
alebo ak vydrzis este par tyzdnov, pripadne do vianoc, tak v utulku urcite budu "vianocne darceky", skus to neponahlat, pride ten spravny

Carmenita, urcite nie si sama, navstiv www.doforum.sk , a tam je takých plno.
Nie nijako vyznamnejsie sa neangazujem, sice som chodila vencit psikov, ale to nie je nejaka velka pomoc, chcela by som psika do docasej opatery, avsak studujem a byvam na intraku takze to nejde

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.