Tajomstvo-Zákon príťažlivosti

Príspevok v téme: Tajomstvo-Zákon príťažlivosti
rozmýšľam

Ahoj všetci...chcela by som sa s Vami podeliť o svoje pocity z jedného filmu,ktorý si môžete pozrieť na www.youtube.com. Volá sa Tajomstvo-the Secret...dajte si k tomu český dabing a ak máte hodinku a pol čas,tak si to pozrite a chcela by som vedieť Vaše reakcie. Ja som tým filmom fascinovaná:-). Je to dokument rozdelený na 9 častí do 10 minútových videí...myslíte,že má zmysel riadiť sa podľa zákona príťažlivosti?

nojasne

a ak by predsa len niekto chcel diskutovať tak uvediem veľmi ale že veľmi jednoduché príklady kde to nádherne pochopí

nojasne

Dodatok ... ani nie že inteligentnejší ale skôr citlivejší ľudia to budú mať o to ťažšie a ďalšia vec je že každý z nás má aj limit a niečo si vsugerovať už alebo až tak ľahko nedokáže aby bolo jasné prečo nemá každý všetko lebo každý má svoj limit a ten ovplyvňuje hoci čo čo sa mu stalo v živote alebo jak bol vychovaný poprípade medzi akými ľuďmi sa nachádza a žije.

nojasne

Tajomstvo ... môžeš myslieť pozitívne koľko len chceš. Môžeš si namýšľať že si magnet koľko len chceš. Môžeš mať vieru veľkú akú len chceš a môžeš si afirmovať čo len chceš :) Ale asi to takto nepôjde .. no teda mne určite nie. Ale už také vsugerovanie si niečoho je moc mocná vec ! Nie je to jednoduché ale ako všetko ostatné na tomto svete stačí len tréning :) Nemusíš mať brutálnu náladu a ani sa modlikať a robiť si tabuľku snov :D zapamätaj si že PRAVDA je všetko a zároveň nič. Nesústreď sa na to moc len tak zľahka si začni bárz čo namýšľať ak vieš čo tým myslím :) a namiesto dobrej nálady a šťastím si musíš zvoliť cestu flegmatika nech ťa nič poriadne netrápi lebo to bude ovplyvňovať potom ostatné veci a budeš to mať ťažšie :) ... Pre tých ktorý budú chcieť kritizovať môj názor tak nepíšem tu o prírodzenom zákone príťažlivosti ako sa to už blbo nazvalo ale o znásilňovanom lebo povedzme si pravdu každý kto tu je nechce byť duchovný vodca predpokladám ... ak chcete profesionálnešie radu tak skúste sa spýtať hoci jakého politika tý v tom sú majstri a teraz bez ironie (Y) .. ale slovami sa to ťažko opisuje ... treba mať svoj vlastný svet tak nasilu by som povedal a ono to časom a tréningom do toho človek padne stéle hlbšie a hlbšie

Tajomstvo

Ako vy si myslíte že to fakt funguje ? Mne vôbec podľa mňa je to nezmysel ...ak sa mýlim a viete ako ho využiť napíšte email

nojasne

Nechcem veľmi mudrovať ale podľa mňa to mnoho ľudí, odborníkov a bárz aj duchovných vodcov vysvetľuje zbytočne zložito a potom to jednoduchých ľudí zavádza na zlé návody ako na to :) ja mám na to veľmi jednoduchý trik :) (Y)

Baro

Len sa podelim o moju skusenost... pred 6 rokmi, ked som skoncil strednu skolu som prisiel do anglicka s tym, ze sa tu chcem postavit na vlastne nohy a pod... chcel som zarabat "tazke" cashe, robit so slavnymi ludmi a byt v ich kruhu... po mesiaci som musel odist, lebo som nemal robotu ani peniaze...o 9 mesiacov neskor som sa o5 rozhodol, ze pojdem to skusit do anglicka. po tyzdni som zacal robit v kuchyni ako umyvac riadu. ziadna slava vam poviem... mal som toho az po krk, ale nevzdal som sa mojho sna. stale som videl seba medzi slavnymi. som bol jeden z nich...aby sa pribeh skratil, o 6 mesiacov som sa z kuchyne ako umyvac riadu dostal do politiky. nechapal som... dostal som kancelariu, auta,...stretaval som znamych ludi... takze pre mna secret funguje a funguje aj vam. ci si to pripustite, alebo nie...

Giovanni

vcera pred polnocou som si to cele pozrel,je to taka namotavka :) ale mozna dakde najde sa pravda,ale zabudli dodat ze to nepride len tak ze povieme si ze chceme 1 mil.€ tak o tyzden ich mame,preto daco musime aj spravit,cize biznis zacat atd...ako sa vravi nic nie je zadarmo :)