kto má za sebou plastiku prs?? piiiiiiiiste,pls

livaa

lulu 800
moja ked budes po detoch budes vediet o com sa tu hovori. Ja som bola tiez spokojna,mensie ale pevne,ale po detoch neostalo nic len koza.....je to kazdeho osobne rozhodnutie,a nikdy nehovor nikdy.....

lulu800

no ja teda velke prsia nemam. 34B..to nie je bohvieco, ale maju pekny tvar a su pevne a to je dolezite. doc, dakujem ;-)

doc

suhlas s lulu800
prečo si privyrábať problemy
a VIETE že poškodenie proptézy /úder, zmačknutie,.../môže mať veľmi neblahý účinok na Vaše zdravie

tita

holky kt.pisete,ze ci sme normalne,ze si chceme dat zvacsit prsia,tak len tolko,ze vy urcite az take male prsia nemate,inak by ste nas asi chapali...tu nejde len o esteticku stranku,ale aj o spodne pradlo a plavky....ono je to dost velky problem!!!

klarika

ahojte, chcela by som si dat zvacsit prsia.neviete niekto ci je nejaky doktor kt.to robi v okoli BB,nitry,alebo levic?a kolko to asi stoji?diky

lulu800

v zivote by som nesla na plasticku prs. A to vobec nemam problemy financne a mam male prsia 34B. No na moju vysku uplne stacia. Ze vraj zvysit svoje debavedomie. To znamena, ze teraz nemate ziadne? Asi to tak bude. Radsej budem mat pekne prirodzene prsia ako dve basketbalky.

monas

ahojte ja mam otazku nevie niekto poradit chcela by som si dat zvacsit prsia ale v Anglicku.Nema niekto skusenosti alebo nepozna dobru plast.a estet.chirurgiu v Anglicku?dakujem

bibik

Ahojky laczkova, mna operovali vo stvrtok a od vcera pracujem. Boli to ale da sa top vydrzat a stale sa citim lepsie a lepsie. Kazda mame prah bolesti iny, ale ver ze to boli, nebudem ta klamat, ale da sa to vydrzat. Ale ten efekt stoji za to. A od bolesti si daj nurofen, alebo brufen to ti staci na zmiernenie bolesti. a mas to aj prevenciu proti teplote a pod. a dobre je brat aj Wobenzym.