Do Vianoc

UZnaozaj

ahojte baby..ako sa vam zatial dari?ja som zatial spokojna az na ten pondelok..nestravujem sa sice uplne ako by som chcela,ale verim,ze pomaly zhodim vsetky kila,ktore chcem:)

ellika

jooojoppka:najhorsie je vzdy sa len odhodlat ze idem potom je to uz pohoda..a ked si pustim hudbu tak potom ma to aj bavi..a vzdy si poviem potom ze moc mi natom zalezi schudnut tak musim cvicit..musis mat len pevnu volu..lebo cvicenie je isto velmi dvolezite..

slonik123

Jooojopka
sladka zase jem ale v trocha inej forme...skor sladky obed alebo nejaky kolac odma upeceny ked viem co si doneho davam a tak....a nastastie u nas doma kym si nekupim v obchode sladke moc nevydolujem...tak dufam ze nejaky amok ma nepopadne :D
A ja cvicievam asi 4-5krat do tyzdna po hodinke..snazim sa..len som teraz chora :( tak mi to aj chyba :D

Jooojopka

slonik123

Ajoooj. Mno kazda cvicievame podla svojich moznosti. ... Skor to napisem asik takto: kazdy je na tom s nadvahou a celko vahou na tom inak. Takze, urcite sa da cvicit minimalne 3x do tyzdna. Ale ak sa neda... co velmi neverim - aj hodinovy tanec doma pri Funku, je pohyb... Netreba sa bat a ist do toho.
Kazdy si musi zvolit svoj styl, a ci s kamoskou, alebo bez nej, urcite to ide.. :)
A co sa tyka tych sladkosti... - Urcite sa ich nevzdavaj, obmedz ich, lebo sa lahko moze stat to, ze dva tyzdne nebudes papat sladke a jedneho dna sa rano o jednej zobudis a napchas do seba kazdu cokoladku, co uvidis, takze urcite si trosku daj a mozes si dopriat - ale vsetko je o tom, ako odhadnut mieru v stravovani.

slonik123

ahojte :) tak co ako sa vam dari? :) tiez by som chcela do vianoc tych 5-7 dat dolee tak dufajme :D uz som sa aj sladkosti vzdala...teda zatial :D a ako cvicievate?

Jooojopka

veve_23

:DDD tak s tou VEEELKOU NOCOU, si trafila :)
Jasne, optimizmus musi byt, bez toho sa ani nepohneme... vsak drzime si palce. Ja som vcera si pocas prace zjedla jednu Deli, ale po robote som cvicila, takze sa citim fajn a nezabudajme: ziadne vycitky... tie nicia ego... :)

Jooojopka

ellika

No, uz dopredu ti gratulujem :)) cvicit kazdy den pl hodku, aj ja ceeem.. dala si mi normalne chrobaka do hlavy a vies co? idem aj ja :))) - aspon viem, ze niesom sama :DD

veve_23

ahojte, tak ako sa dari? s tym sladkym mate pravdu to ani ja neviem odolat, preto ziadne diety kde je sladke vylucene, to sa dneska neda, ved to musi byt hrozne ist do obchodu a pri regaly so sladkym len tak prejst :D ja si vzdy nieco hupnem do kosika, a musli tycinka to nie je, nechutia mi :) no ale zase tak casto nakupovat nemusim
mne sa celkom paci to obmedzenia mnozstva jedla a pohyb
apropo, u nas vo fitku je zavraj pilates kazdy tyzden tak sa tam asi zajtra skocim pozriet ze co a ako ak mi do toho nieco nevbehne ako obycajne :)
tak sa majte krasne, a netrapte sa ked nie Do Vianoc, este vzdy je tu aj Velka Noc...ved tych nasich 5-7 kil nie je az tak vela, to dame dievcata
do toho
krasne dni

ellika

aj ja sa pridavam baby..konecne normalna skupina:)..tiez by som potrebovala schudnut tak 5 kg..tak dufam ze sa nam bude darit...a s tymi sladkostami je to ozaj tazke..ja ked mam chut tak si kupim daky keksik ale vacsinou tie diabeticke..a chutia tiez velmi dobre alebo dake muslli..a niekedy zhresim a dam si zele cukriky..alebo este zwyknem papat susene banany a to mi uplne sladke nahradi...