Ako ju mam ziskat naspat?

Príspevok v téme: Ako ju mam ziskat naspat?
maro

ahojte,
Chodil som s babou rok aj 2 mesiace, boli sme spolu velmi stastni a velmi do seba zalubeni....skripalo to vsak obcas ked sme sa hadali kvoli somarinam, ona je totiz velmi ziarliva, da sa povedat ze az chorobne a vacsinou vznikali kvoli tomu zbytocne hadky....posledne tyzdne nasho vztahu som bol ja dost podrazdeny kvoli praci a kvoli inym problemom ktore som asi dost prenasal do vztahu, priznam sa ze dost som podrazdene reagova najma ked opat zbytocne ziarlila, raz som dokonca tak vybuchol ze som jej povedal ze aby sme sa rozisli, ale hned ma to preslo lebo som pochopil ze ju velmi lubim aj napriek tomu ze je ziarliva.... len ze potom sa ona uz zlomila a chcela sa rozist kvoli tomu ze ma dost trapi svojou ziarlivostou a vadilo jej este ze neviem ustupit prvy pri hadkach a ze sa nespravam ako muž ( inak neviem preco) a ze chce byt sama lebo ju taky vztah vycerpava... to som ju este ukecal aby sme sa nerozisli, ostali sme este tyzden spolu ale opat sme sa par krat pohadali a bolo..... ukoncila to, ze som nevyuzil svoju sancu a ostal som u nej totalne odpisany....uz je tomu 2 mesiace, strasne sa trapim, nechce sa som mnou stretnut ani nic....pokial viem tak nema nikoho ineho....co mam robit?

maro

je vela babeniek na svete...ale kua ked clovek sa zalubi naozaj tak su mu vsetci ostatni ukradnuti...a ona je fakt vynimocna, s nou som sa citil stale ako v siedmom nebi a dokonale stastny... je tazke nasjt tak druhu

alzbee

bingham: sice ta nepoznam, ale z tvojho prispevku sa mi zda, ze asi si nejake dievca este naozaj nemiloval:))...ked clovek naozaj miluje a skonci sa to, tak v srdci ostava jedna obrovska diera a trva to dlho, kym sa uplne zaceli, respektive, kym ju niekto novy zaceli:) take, ze pride dalsia, dalsi sa da povedat, ked skonci vztah, ktory sme nebrali az tak vazne a v ktorom neboli az tak velmi zapletene city. Teda aspon ja to tak vnimam:)

hormon

viem asi čo prezivas, lebo som namotany, a typek podomnou co napisal, ze pride dalsia, tak ti chcem nieco povedat: skus mat vsetko v najlepsom poriadku, rozpravate sa o vsetkom, rozumiete si vo vsetkom, som s holkou kazdy den, rok a pol, kazdyyy bozi den, vieme o sebe vsetko, rozumieme si, a to ako som na nu namotany a zalubeny sa neda opisat ničím, sice sa aj my hadame castokrat za somariny, ale vieme sa pochopit, a tolerancia musí byt na prvom mieste, ked si to vyskusas, potom mudruj =)

bingham

Aleee maaaaro preco tak stresujes... na svete mas tolko holiek.... a nehovor mi ze na nu nedokazes zabudnut - ved je to holka ako kazda ina - ja vas nechapem, ved jedna odisla a pridu dalsie dve... :)))

maro

alzbee, mas pravdu..... je to tazke vstrebat, ale ked z jednej strany nie je zaujem tak ten druhy sa moze aj rozkrajat...

alzbee

laskaha: naco chces bojovat o niekoho, kto ti jasne povedal, ze ta uz nechce pri sebe a ze mu na vasom vztahu nezalezi? nebud hlupa a neponizuj sa zbytocne...nemyslim to v zlom, chapem ta, lebo neviem, ci si postrehla, ale pisala som ti aj nizsie moj pribeh...ale chapes-na vztah musia byt dvaja ludia! ked jeden nechce do toho vztahu a lasky investovat nic, tak ten, ktory by chcel, aby to fungovalo, sa moze aj na hlavu postavit a nedosiahne nic. Chces, aby bol s tebou len z lutosti? alebo si myslis, ze jeho zrazu osvieti a opat sa do teba zamiluje? keby s tebou chcel byt, tak by s tebou bol...ale myslim, ze on ti svojimi recami dal uz jasne najavo, ze o vas vztah nestoji..prepac, ak ta moje slova ranili, ale z tvojho pripsevku mi to tak pripada, ze bude naozaj zbytocne sa o nejaku zachranu pokusat, lebo si myslim, ze tym nedosiahnem nic. Ale drzim ti palce, aby sa teda spamatal a zase do teba zamiloval...lebo bez vzajomnej lasky je vztah o nicom a skor, ci neskor stroskota..

maro

laskaha,

asi by sme nemali tak velmi lubit a viazat sa na toho druheho lebo potom to strasne boli ked to padne....mali by sme byt ako vacsina:)) ..povrchne milovat a starat sa hlavne o seba..

inak ak xces mozme pokecat viac...

marekzet (azet)

maro

mam 26, teda za chvilu uz 27...ona bude mat 22....Mozno som to troska prehnal v poslednom prispevku s tym pesimizmom, ale je to asi normalne, kazdi po rozchode sa citi totalne zniceny.... ja som este o to viac zraneni ze je to strasne na psychiku tazke pochopit to vsetko....ona je strasne komplikovany pripad, chorobne ziarliva, divna povaha, tazsie detstvo a tak...proste pripada mi velmi psychicky labilna, co sa uz prenieslo aj na mna.... ked ti niekto povie ze ta velmi miluje a chcem byt s tebou cely zivot a o par dni tomu uz tak nie je tak cloveka zmätie...najsmiesnejsie je to, ze nakoniec som si zlizol vsetko ja, a ona ostala ta cista a bezchybna... a co najviac boli je to ze uz jej vobec nechybam a totalne ma ignoruje, po takej velkej laske ked chcela som mnou byt kazdi den svojho zivota nakoniec ani nechce nic vediet o mne a kamaratit sa so mnou??...je to divne

laskaha

Celkom by ma zaujimalo kolko mas rokov? Ja by som povedala tak 23 a viac :) ale to sudim len z toho, ze sa mi zda, ze chalani oko 20-tky nevedia co chcu a su mlady na to, aby vedeli dat babe lasku ci nejaku istotu v tej laske.. Ale to je len moj momentalny postoj, vzhladom na to co som si zazila. A su aj tie svetle vynimky, nastastie :)