moj chlapec prostitut

Príspevok v téme: moj chlapec prostitut
michaelka25

ahojte.. pred chvilou som zistila - cez internet, ze moj chlapec sa prostituuje alebo prostituoval... bez zaplatenia clenstva na stranke si nemozem pozriet odkedy je registrovany:(
ma 28, ja 25, viem, ze sem pisem ako male decko,ale dost ma to zaskocilo:D
ked sme sa davali dokopy,pred mesiacom, tvrdil, ze pohlavny styk nemal uz vyse roka, neviem ci sa jedna o aktualny profil, vek sedi, ale ten moze nabiehat automaticky... uz som ho nakontaktovala pod falosnym profilom s tym, ze mam zaujem o jeho sluzby...ak sa ozve co robit? teda to bude asi rovno kos...ak sa neozve...neviem ci ho mam konfrontovat alebo sa tvarit, ze nic neviem, nechat minulost minulostou...
alebo ho postavit pred volbu, bud s tym seknes alebo odchadzam? ale to by som bola prilis tolerantna... o zdravie by som si asi tiez mala robit strach:D aj ked si robil pred 7 tyzdnami testy na pohlavne choroby, teraz uz chapem,preco:D
toto je patova situacia... som clovek liberalny, kazdy si je strojcom svojho stastia a aj taki ludia musia zit a zrejme ich k tomu prinutila zivotna situacia, vela z nich to asi robit nechce,ale ze sa to stane mne a takymto sposobom? ja som strasna slusacka, s chlapmi som zacala v opozdenom veku,mala som len dvoch a teraz toto...co chlap, to coraz vacsia tragedia:D hehehe
som zvedava na vase nazory a pripomienky... a vdacna za kazdy podnet. dakujem.

Popolkas

Keby som take nieco zistila a chodili by sme spolu len mesiac, uz je dany chalan v keli. Ja som za rok vystriedala osmich, lebo mi na kazdom nieco vadilo a tebe nevadi take daco? Urcite s nim nespi!!!!!!!!! A kopni ho do zadku predtym, nez nieco chytis a vobec...S takym niecim sa zahadzovat. Mas na viac, nemyslis?

AdamKrt

Opytaj sa ho na to, ci je to pravda. A ak je to pravda, tak ste mesiac spolu, co este pri nom robis ? Uz si mohla byt X krat prec.

babenka1

Mňa by zaujímala predovšetkým takáto vec - prečo dievča, ktoré má vzťah, surfuje po stránkach, na ktorých muži ponúkajú svoje služby???? Ako si sa dostala na takú stránku, náhodou? Alebo ťa na to niekto upozornil? Alebo si sa vŕtala svojmu priateľovi v osobných veciach a tak si na stránku natrafila? Vysvetli nám to prosím ťa.
Nič v zlom, ale mne celý tento príbeh pripadá veľmi divný. Ja by som sa určite nesnažila svojho priateľa nachytať, ja by som šla rovno za ním, ukázala mu jeho profil na tej stránke a žiadala vysvetlenie. Tým, že mu posielaš mail a chceš ho podvodom usvedčiť, nie si o nič lepšia od neho.

michaelka25

hmm..dakujem baby... skoda,ze sa tu nevyjadrili aj muzi... dnes som kontrolovala mail,zatila sa neozval,ale to este moze prist ...budem referovat

n,,,

ja by som počkala kým sa mi ozve. ak by sa ozval.. tak by som mu už neodpisovala ale rovno za nim a skončila by osm s tým vzťahom ani by som s ním nespavala.. ak tak s ochranou mal by sa ti zveriť.... ak je naozaj dobrý tak spravte si pohodový večer a začni hovoriť o tvojej minulosti a tak že chcete sa viac spoznať a ak sa ti neprizná tak by som to skončila..

katka 1111

ideš na to zle, ak sa chceš niečo dozvedieť priamo sa treba opýtať jeho, povedz toto a toto som našla a nech sa vyjadrí. ak to budeš robit tak, že počkáš či zareaguje len sa viac budeš zamotavat. ste spolu len mesiac ak robil prostituta, potom sa rozhodneš čo dalej. ale ospravedlnovat niekoho dopredu, že ho možno donutila finančná situácia....no poznam vela ludí čo sú nie na tom finančne najlepšie a to aj matky s detmi a chytili sa normalnej roboty a aj dvoch aby sa nejako uživili, byť prostitútom je ísť cestou najpohodlnejšou - ide o to, že každý sa živíme tak ako nám to svedomie a žalúdok dovoľuje... a potom okolnosti.

Adulka

A to ako si zistila?????

No neviem, zatiaľ to podľa mňa nerieš, počkaj, či sa ozve, keď si mu písala pod tým falošným menom.. Keby sa na to ozval, neviem, neviem, ale asi by som ho poslala kade ľahšie....