moj chlapec prostitut

Príspevok v téme: moj chlapec prostitut
michaelka25

ahojte.. pred chvilou som zistila - cez internet, ze moj chlapec sa prostituuje alebo prostituoval... bez zaplatenia clenstva na stranke si nemozem pozriet odkedy je registrovany:(
ma 28, ja 25, viem, ze sem pisem ako male decko,ale dost ma to zaskocilo:D
ked sme sa davali dokopy,pred mesiacom, tvrdil, ze pohlavny styk nemal uz vyse roka, neviem ci sa jedna o aktualny profil, vek sedi, ale ten moze nabiehat automaticky... uz som ho nakontaktovala pod falosnym profilom s tym, ze mam zaujem o jeho sluzby...ak sa ozve co robit? teda to bude asi rovno kos...ak sa neozve...neviem ci ho mam konfrontovat alebo sa tvarit, ze nic neviem, nechat minulost minulostou...
alebo ho postavit pred volbu, bud s tym seknes alebo odchadzam? ale to by som bola prilis tolerantna... o zdravie by som si asi tiez mala robit strach:D aj ked si robil pred 7 tyzdnami testy na pohlavne choroby, teraz uz chapem,preco:D
toto je patova situacia... som clovek liberalny, kazdy si je strojcom svojho stastia a aj taki ludia musia zit a zrejme ich k tomu prinutila zivotna situacia, vela z nich to asi robit nechce,ale ze sa to stane mne a takymto sposobom? ja som strasna slusacka, s chlapmi som zacala v opozdenom veku,mala som len dvoch a teraz toto...co chlap, to coraz vacsia tragedia:D hehehe
som zvedava na vase nazory a pripomienky... a vdacna za kazdy podnet. dakujem.

ekhart

Adam Krt nechapem co si tu pises s ludmi co maju prievan v hlave, resp. s jednym clovekom- zakomplexovanou chuderou... Fakt nechapem, co tu s nou riesis svoje sukromie. Trochu si ma sklamal.

alzbee

Toto ma byt diskusne forum a nie osocovanie...tiez obcas nezdielam nazory AdamaKrta, ale z vasej strany je trosku primitivne vytahovat sem veci, co napisal do druhych tem...ked s nim nesuhlasite, tak sa to da napisat aj normalne. Potom len zvytocne tuto temu uzamknu, pretoze sa najdu taki, ktori svoje nazory nevedia rozumne prezentovat.

AdamKrt

prezifka: TRHALi. Minuly cas. Hodne minuly a za specifickej situacie. No co, aj v praci to mam tak, ze najdem aj nedostatky tam, kde na prvy pohlad nie su :)

Neviem preco sa tu inak odtrhavate od temy a riesite mna. Na zaciatku bola iba jedna recnicka otazka a hned je z toho cely zastup neprajnikov /alebo jeden maskovany/, co nevedia akceptovat iny nazor. No co, niekto sa vie chvalit aj tym negativnym, alebo proste povie nejaku informaciu tak, ze sa da zle interpetovat.

adamrtova

oral cez jej dnicky - kurwa, toto je dost aj na vola. Ty by si siel aj do kozy, co? Ale sak chodis. hehehe. Aj si navzajom seriete do huby? Napis este nieco, ocividne ti je forum jedinym priatelom a naplnou v zivote, ale aspon nas pobavis.

AdamKrt

mily kopec trojok:

kondom je v prvom rade antikoncepcia a v druhom rade ochrana pred chorobami. Kondom pouzivam, pretoze NECHEM, aby si priatelka davala HAK, ktoru povazujem za svinstvo a zalezi mi na jej zdravi.

Keby som myslel, ze mozem nieco chytit, to by som jej nerobil asi oral bez ochrany, alebo oral cez jej dnicky...

To, ze nebola priatelka na gynekologickej prehliadke NENI test na pohlavne choroby. Ten si robit nedala a ani som jej to nepovedal. Siel som s nou ku gynekologovi, pretoze som myslel, ze mala urcity zdravotny problem /nie vsak ziadnu prenosnu pohlavnu chorobu/, ale nieco ine. Kedze mi zalezalo na jej zdravotnom stave a chcel som ju moralne podporit, tak som za nou prisiel az pred dvere ordinacie a tam ju pockal, kedze jej to vysetrenie je neprijemne. Kludne by som ju drzal za ruku aj na vysetreni, ale to by doktor nedovolil.

A o com to vsetko hovori ? Ze niektori ludia vytrhnu informacie z kontextu a vznikne necakane zauzlenie. Alebo len schvalna politicka provokacia. Ked neni co najst, tak sa nieco vzdy da vymysliet, ze ? :)

prezifka

Ty debilenko, co sa ti furt trhaju kondomy: a ty ked cudzich ociernujes, to je uplne v poriadku? O mnohych veciach nemas ani paru a vyvracias veci, co pisu ini. Ake mas ty vzdelanie a vek? Nemas ani poriadny vztah, ved ta tvoja pichacka s tebou ani nezije, tak taky super asi nebudes, ked s tebou ani ta chudinka nevydrzi. na vsetko mas odpovede, ale inak si zakomplexovany pitomec, ktory sa akurat tak zmoze natukanie do fora.

333333333333

Krtko to ma rad natvrdo zozadu, na puritana sa len hra, tak, tak. A pre istotu pouziva kondomy, aby od frajerky nieco nenachytal:

Skusal som niekolko znaciek, ale poriadne nasadeny - pri poriadnom sexe /tvrde prirazanie zo zadu/ sa roztrhol po case aj Durex Pleasure max, aj extra lubrikovany Primerox XX Lubricated, ci inokedy tiez ACT Aroma od Primerosu.

AdamKrt
03.06.2009 22:07

Kedy je uz sexu vela ? Myslim, kolko by mal tak trvat sex ? Niekde som sa zmienil, ze sa mi pri tvrdsom milovani trhaju kondomy /ale iba pri tvrdsom prirazani zo zadu/.

Príspevok v téme: mate aj vy taku gulicku v posve?

Krtko odpovedal:
AdamKrt
05.06.2009 09:36

no, ona (jeho frajerka)nebola roky uz na gynekologickej prehliadke, tak toto je aspon dobra zamienka tam ist :)

Tak nech ide, Krtko, mozno ma chlamydie az za usami.

AdamKrt

mily /alebo mila/ ***** /nazvem to kopa hviezdiciek/:

samozrejme, ze neviem a vediet nemozem. Ako sa hovori, matka je vzdy ista. Tak nemozem za nu hovorit, co ona robi mimo toho. Ale to je v kazdom vztahu tak, ze nikto neni jasnovidec, co prave robit jeho partner, partnerka. To by asi vela nevernikov nebolo... :)

ad podozrenia:
podozrievat mozem vselico. Ako sa hovori, doveruj, ale preveruj. Niekedy je to preverovanie tazsie, tak sa clovek moze spoliehat len na doveru. Vselico je mozne a vselico sa stava. Ale taky je zivot. Toto nikto nezmeni. Teda, ak nebude geneticky biolog, ci si vyklonuje a naprogramuje cloveka-priatelku podla zelania :))))

S kym kto spal:
- no, mozem tu len dufat a verit. A neni aj o tom laska ?
-----------
Inak je zaujimave, kolko ludi zacne vytahovat mimo temy na niekoho z inych tem informacie s cielom ociernit ho. A to len pre jednu skoro recnicku otazku... :) Snad niekto za urcite spravanie dnes caka pochvalu, ked sa tu zle prezentuje ?

Je tu uz jedno podobne tema, napr. o milenkach, kde si podobne s masielkom na hlave obhajuju to svoje, ake su uzasne.

Proste, ak niekto tu da nejake informacie, ktore sa daju rozne vysvetlit, nemoze sa divit reakcii na ne. A ze nesuhlasim, alebo sa mi nepaci take spravanie ? No a co ? Idem tomu cloveku nieco robit ? Nie. Mozno len dufam, ze si niekto vie vstupit do svedomia a zamysliet sa nad tym, ze v zivote je aj nieco viac, ako hladat stastie pod pozlatkom obalu z cukrika z bonboniery. Pre kabelaznikov, to je metafora... Nie som cukrar a nerobim si reklamu :-D

*****

*
adamkrt!
ty ako vieš, či tvoja "priateľka" nerandila s kopec mužmi? kde ty máš istotu, že odsudzuješ iné ženy? veď si od nej stovky kilometrov, nevieš o nej vôbec nič.aspoň si to písal na fóre. a že ju dokonca podozrievaš, že má milenca. a ešte jedna otázočka. už keď si taký moralista, prečo spíš so ženou, ktorá má dieťa s iným mužom, teda vyspala sa už pred tebou minimálne s jedným chlapom, ktorý spávala bohvie s kým všetkým.....fuuuuj!! mne by sa bridila