bolest cela=poradte,aj RNG

Príspevok v téme: bolest cela=poradte,aj RNG
pepo1

Moj problem je ze stale ci uz viac alebo menej citim tlak v strede cela.Akokeby mi niekto prstom jemne tlacil do stredu cela. Bol som na rentgene hlavy,vsetko v poriadku,aj u ocneho,vsetko ok.Zapal nosnych dutin nemam,lebo nemam ani priznaky. Z coho to mozem mat? Uz to trva 8 mesiacov a som z toho nervozny.Co tam moze byt? Prosim poradte ak viete.

RNG

pepo1, psychika silne ovplyvnuje vsetky procesy v tele a moze byt tiez pricinou oslabenia tela a znizenia imunity.
Teda nielen moze, ale pri vacsich sokoch definitivne je!
Ale i tak, doplnky posilnuju telo a da sa to do znacnej miery kompenzovat.

pepo1

Dakujem za radu a este ma zaujima ci je to nejako nebezpecne. Okrem cela nemam ine problemi... a nemoze to byt zo psychiky? Zacalo to 2 mesiace po nahlej smrti mamicky. dakujem

RNG

Je plno virusov, co napada nervy a nervove obaly. Mnohe z nich nosime v tele cely zivot Ako HSV1, HSV2, EBV, CMV, HZV, rozne coxakie virusy atd. Pozri si na temu
-odkaz odstránený- kde radim cely rad roznych antiviralnych a doplnkov na zvysenie viralnej imunity.
A nezabudni na rybacie oleje, ktore obsahuju latky potrebne na "opravu" nervovych obalov, poskodenych virusami.

pepo1

RNG este sa ta chcem opytat k tej bolesti cela ze sa to prejavuje niekedy ako mravcenie po cele a vyraza to ako keby az do obocia a mam to presne 10 mesiacov. Co moze sposobit zapal nervov? Trosku konkretnejsie keby si napisal,aka bakteria ci virus.... Je to nebezpecne?Dakujem za poradenie

RNG

Roentgen vidi len velke zmeny(vacsie novovytvorene objekty) ale nevidi ziadne zapaly, ktore mozu byt miestne a celkom male. Odporucam brat nieco protizapalove, viacero z tychto:
curcumin,dumbier, rybaci olej, bromelain, serrapeptazu. Lebo podla mojeho odhadu sa tam musi jednat velmi pravdepodobne o nejaky zapal nervov, maly a v krvnom rozbore nepozorovatelny.