CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to

Príspevok v téme: CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to
zufala4210

chcem uz konecne zabudnut . Ludia ako mam zabudnut na cloveka ktoreho som sialene MILOVALA??? ako??? ide mi prasknut od zialu .. preco sa to muselo skoncit?? ja sa uz vazne NEDOKAZEM NIKDY!!! zlubit ked som navzdy statila jeho ...
Preco som musela spravit tolko sprostych chyb?? v podstate si za to mozem sama ale ja nedkozame dalej ..... mam 19 . NAco v zivote hladat lasku??? tak NACO??? toto je moja prva velka rana.. a ak toto je laska nikdy ziadnu nechcem!!! Chcem vratit cas!!

zufala4210

Noo vidis to naahodicka :) A vies co niekedy este mam take divne pocity ale uz je to dobree si myslim . Chodievam von , zabavam sa, vtedy mi je dobre pretoze vidim kolko zabavy je vonku, a ze zivot sa okol jedneho chlapa netoci, ze vonku si ich haldy :) :) No a teraz aj mna zamesnava ucenie a kopa ineho, prioritou c 1. je vlastne momentalne pre mna skola. A necham sa prejvait tym co pride :) TAk sa drz!a dufam , ze tu este na seba natrafime :))

rony26

ahoj :-)...dnes som tu po dlhom case a hned som na teba natrafil, kolke stastie :-)...no ja v pohode,akurat ucenia mam vela, nestihacky, takze nemam cas mysliet na "blbosti"...a ty ako? kriticke obdobie vianoc je za nami, tak hadam uz bude len lepsie...teda dufam, ze to tak vnimas a smerujes k tomu

zufala4210

rony mas pravdu plne s tebou suhlasim vo vsetkom fakt.. Som rada ze uz mam aj muzsky pohlad na vec a ze si mi to ukazal aj z inej strany:) Veru hej momentalne netuzim vediet to ako travia Vianoce ze su stale spolu .. Nech su..:) A tesim sa na buducnost , ver, caka ma zaujimavy rok !! Asi najzaujimavejsi doteraz ... !Krasne Vianoce .

rony26

no tak sa u teba asi naplnilo to stare zname „nevies co mas, kym o to neprides“...keby som sa mal nato pozriet z mojho pohladu, tak by som to riesil takisto...bohuzial, viem, ze tebe to pride krute, ale predpokladam, ze by to bolo podobne...ano, bolo tu dievca o ktore som mal zaujem, ona vsak nie, tak sa treba pobrat dalej...a jediny sposob ako zabudnut na neopatovanu lasku, je asi ten, ze clovek zazije tu opatovanu...to ze sa uz neozyva tak casto je prirodzene a bud rada...ver mi, ze je to pre teba lepsie, lebo ty by si ho momentalne nevnimas ako kamarata...viem, ze mu prajes len to najlepsie v zivote, ale chces to od neho pocuvat? chces pocuvat ako sa ma teraz dobre, aky je stastny s inou, zatial co ho ty oplakavas??? ...to nechces, to by ta len zbytocne vracalo do minulosti, trapilo...no a on je rad, ze sa z toho dostal, ze sa mu podarilo odputat sa od teba...ak teda bol na tom podobne ako ja, tak s nim v istom zmysle sucitim a tesim sa, ze stretol niekoho kto mu pomohol z toho bludneho kruhu...to vsak neznamena, ze teba z niecoho obvinujem...proste laske nerozkazes, necitila si to, nepritahoval ta, tak sa predsa nebudes do nicoho nutit...mozno krute, ale svojim sposobom spravodlive je to, ze si ho nechcela, tak ho nemas a ma ho ina...a dalsieho chalana urcite nechces preto aby si niekomu nieco dokazovala, proste chces zazit nieco podobne ako s nim, aj ked si si az dodatocne uvedomila co to bolo a ake to bolo krasne...a urcite to pride, ked bude ta prava chvila tak stretnes cloveka s ktorym ti bude uzasne a s ktorym zazijes skutocnu lasku, tu po ktorej tak tuzis...takze bud trpezliva a dockas sa zasluzenej odmeny ;-)... a nemas zaco, vsak aj ja si tu vylievam svoje myslienky takze sme si kvit ;-)...a aj tebe zelam pekne Vianoce, podla moznosti si ich uzi a hlavne sa co najmenej obzeraj dozadu a pokus sa skor mysliet nato, kolko toho pekneho ta v zivote este caka :-)

lolll

Jedine cas pomoze,musis sa s tym zmierit a nemysli si ze si v tom sama taky problem ma velmi vela ludi,takisto som tym presiel aj ja,pred rokom ma opustila priatelka kvoli inemu a teraz uz si na nu spomeniem len zriedka,proste hladaj nove znamosti a zistis ze ten stary stal za H.... :)

zufala4210

Ahoj rony,
Tak opat ti pisem :) Vidim ze medzi vami to bolo take dost podobne ako u nas. On bol do mna tiez totalny zamilovany, pisal mi aka som uzasna , ako ma ma strasne rad , ze som jeho anjel ktoreho hladal ... A nasiel. Klamala by som ti keby tvrdim ze sa mi to nepacilo, jasne ze hej. Ale ja som mu to nedokazala opatovat . Neviem ti vysvetlit preco , fakt nie! On kvoli mne chodil z Nemecka domov, kde pracoval, najradsej by bol so mnou stale... A ja som mu nikdy nenapisala ze mi chyba ... Nic som necitila ked sme sa bozkavali, nikdy som ho nechytila za ruku , nikdy nepritulila..Fyzicky ma nepritahoval ! No napriek tomu som si nevedela predstavit ze by si raz nasiel frajerku a na mna by sa vykaslal! Trpla som ked cestoval dlhe trasy aby sa mu nieco nestalo pretoze som si nevedela predstavit ze by som ho uz nikdy nevvidela a nikdy sa s nim nerozpravala. On ma chcel strasne ma chcel .. A ja .. Nedokazem pochopit svoje city k nemu dodnes!
Dnes sa mu nedivim ze ma inu .. Dievca ktore ho lubi najviac ako vie. Vidis nevedela som si predstavit ze bude mat inu a predsa som to musela prijat . Clovek si obcas asi nenavybera. V podstate si priznavam to ze asi neviem co vlastne chcem a takto to potom dopadne. Dnes sa mozem aj neemusim trapit.. Vyber co ? Kazdy mi hovori kasli nanho bude iny lepsi , netrap sa uz ..Hm lenze nikto nevie ako to vlastne cele medzi nami bolo . Nikto z mojich kamaratov ho nepozna osobne len JA . Napisal mi ze ma ma rad ze som stale jeho veelmi dobra kamaratka a ze si piseme dalej ze je vsetko ok . Ale vidim ze ostalo len pri reciach . Dnes sa mi uz takmer ani neozve, nezaujima sa ako sa mam co nove... Iba ked mu ja sem tam napisem . Je proste zaujaty nou a nie mnou . V podstate sa asi nemam comu cudovat . Aj ja som ho mohla mat . Par mesiacov dozadu som dakovala osudu ze mi ho hodil do cesty a teraz by som bola niekedy najradsej keby ho nikdy ani nepoznam .. Lenze asi to takto malo byt . Boze preco som sa nanho tak naviazala... Preco mam pocit ze uz mi nikdy NIKTO nebude rozumiet tak ako on .. Preco mi stale chyba ... Pred nim sa tvarim aka som stastna ako je vsetko v najlepsom poriadku .. Ako mi je dobre . Ale nie som si tym veru 100% ista. A neviem ci chcem dalsieho chalana len preto aby som mu dokazala ze viem byt stastna a spokojna aj s inym alebo preto ze naozaj tuzim momentalne po laske...Jaj rony mame to tazkee... Ale inak stastne a vesele !  A dik ze si tu a ze si vzdy mozem tebe vyliat svoje myslienky..:)

zuzu241

nie si sama...mam podobne pocity,aj ked s rozdielom,ze mam 25 rokov...nas vztah trval niekolko rokov..mam krasneho syna a ...nic viac...neviem ako ho dokazem mat rada,srdcu vsak nerozkazes...pretoze vacsinou som zazila ponizovanie,neuctu,nadavky atd...chcela by som zacat znova zit,no nejako sa to zatial neda...aj vzhladom na to,ze od neho stale najdem cosi "krasne" co mi na sile nepridava...