CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to

Príspevok v téme: CHCEM ZABUDNUT!!!!nedokazem to
zufala4210

chcem uz konecne zabudnut . Ludia ako mam zabudnut na cloveka ktoreho som sialene MILOVALA??? ako??? ide mi prasknut od zialu .. preco sa to muselo skoncit?? ja sa uz vazne NEDOKAZEM NIKDY!!! zlubit ked som navzdy statila jeho ...
Preco som musela spravit tolko sprostych chyb?? v podstate si za to mozem sama ale ja nedkozame dalej ..... mam 19 . NAco v zivote hladat lasku??? tak NACO??? toto je moja prva velka rana.. a ak toto je laska nikdy ziadnu nechcem!!! Chcem vratit cas!!

ZUFALA4210

bolo to velmi komplikovane ... prepac ze to nejdem rozvadzat ale fakt sa mi nechce teraz prave k tomu vracat .... prepac :(

maraa

zufala: a preco ste potom teda spolu vlastne nechodili, ked ste si boli taki velmi blizki ? a preco to skoncilo ? teda prepac ze sa tak vypytujem ale proste tomu nerozumiem...

bejbyna

No mna snaha zabudnut a odlubit sa čaká...chodim s jednym chalanom pol roka.. ale je to katastrofalne...proste vidim ze bude koniec, jedine co by nas zachranilo by bolo keby zmeni pristup, ale čakať od neho niečo take je nemozne:( a veľmi ho ľúbim...neviem si predstaviť že by som bola s niekým iným...bodaj by sme sa nerozišli...tento tyzden sa uvidí..držte mi palce:(

maraa

zufala : moc tomu tvojmu pribehu nerozumiem... pisala si ze ste spolu vlastne nechodili... To ste akoze jeden druheho milovali len tak ? nechapem co to bol za vztah ? milenecky ?

zuzic

rony mas pravdu...on si to uz davno nepameta...pracoval v nemocnici ked bola po operaci...vdaka nemu som vsetko brala tak lahko..vdaka nemu som odtial ani nechcela odist...uz davno zabudol na ten vecerny rozhovor, na to ako mi pomohol vstat ked som odpadla a ako zartoval, ako sa usmial ked som sa zobudila a tie nadherne oci a ustarosteny pohlad...a ked ma prijali na reoperaciu tak som sa tesila ze ho znovu uvidim a bolo to este krajsie...neviem to ani opisat...no on toto vsetko uz davno zabudol a mne ostavaju len oci pre plac:(

zufala4210

Pre mna je asi najtazsie ked vidim aky je s nou velmi stastny hoci mna casto zozieraju spomienky kt. bolia .. na to ako mi raz povedal ze ... Ze som to najlepsie dievca na svete ... a ze dievca ako ja hladal od 14 rokov...

rony26

narkozka presne viem o com hovoris...ja si tiez pamatam kazdy datum z toho obdobia, kazdu drobnost, niektore sms-ky by som vedel citovat, slovo za slovom...no minule ked som sa s dotycnou bavil o tom obdobi a ked som jej spominal vsetky tie drobnosti, ktore boli pre mna vsetkym, tak ona len lovila v pamati, stale mi vravela, aby som jej to a tamto pripomenul, ze si uz nepamata...zamrzelo ma to, no zaroven som si vtedy uvedomil, ze to kazdy z nas bral inak, niekto vaznejsie, niekto menej

narkozka

pre mna je prave tento cas taky rizikovy...lebo presne 17 oktobra, 24 oktobra, 4 a 5 novembra a 13 novembra som zazila najkrajsie veci na svete...to co uz nikdy nezazijem:( fnuk a teraz ani na balkon nemozem nakolko som chora:( tak idem aspon pisat do mojho smutneho noteska:( preco to uz nie je?