Je to podľa Vás OK?

Príspevok v téme: Je to podľa Vás OK?
why?

Chcem sa spýtať, je to dľa Vás OK, ak Váš manžel resp. priateľ vypisuje smsky, občas volá a stretáva sa s "kamarátkou" s ktorou v minulosti skoro niečo mal ale nakoniec to nevyšlo? Tá baba je slobodná mamička. Neviem, mňa to dosť trápi ale ani nechcem vyzerať ako úboháčka...Ja som mu to aj povedala ale uisťoval ma, že ľúbi len mňa a s ňou má iba kamarátsky vzťah..Ale aj tak mi to vadí..:( Prosím poraďte ako sa zachovať..thanx:(

zlato

suhlasim s oxy

Samozrejme, ze nie je ok. Z akeho dovodu vyhladava ona jeho a preco to esemeskovanie, ked zije s tebou. A on preco by sa mal s nou stretnut. Nech zije kazdy svoj zivot. Je to nebezpecne, ak skoro nieco mali.Mala by si mu povedat, ze sa nesprava voci tebe fero a nech si porozmysla co hlada vobec čo ocakáva od teba a od nej. Chlapec je asi nedozrety a sebecky ak ti navrhol stretnutie hoc aj v trojici. Sice mozno, ze sa daco dozvies.

why?

Povedala som mu to, len problém je v tom, že ona ho teraz znovu kontaktovala a on samozrejme sa s ňou chce stretnúť..povedal že hoci aj v trojici..ale mne sa to nezdá ako najlepší nápad..Proste neviem:(

AdamKrt

Nemas nejakeho kamarata s ktorym by si si zasla casto na kavicku, aby to bolo ocividne ? Nech chlapec pociti, ake to je ....

ramirka

a vravela si priatelovi ze ti to prekaza?? treba to jemu v rpvom rade povedat a ak si ty pre neho prva a jedina zachova sa podla toho co ty citis v prvom rade...inak mne by to asi troku tiez vadilo hlavne ked skoro mali nieco spolu a nemali to je akoby nieco neuzavrete...