Pytam sa ,.... Gyn . vysetrenie??priebeh

Príspevok v téme: Pytam sa ,.... Gyn . vysetrenie??priebeh
veronika7800

AHOJTE BABY mam taky maly problem .. mam 18 rokov , sex som este nemala lebo sa nam zatial necitim a v podstate teraz nemam ani priatela. Minuly mesiac som mala dost velke stresy jedno s druhym , dostala som o tyzden skor menzes trosku ma to prekvapilo ale boolo to tak ako vzdy nic nezvycajne len o tyzden skor. No posledne dva dni mam taky hnedy vytok .. ako ked mate posledny den napr. Nemam inak ziadne problemy ani nic, ...
No kedze som este nemala sex tak ako prebieha vyset. ?? Dost sa obavam toho .. :((( Ktora tu ma taku skusenost?? Co to vlastne obsahuje??

alzbee

No ked si panna, tak na tzv. kacicu mozes zabudnut:)) panny sa vysetruju cez konecnik, aby nedoslo ka naruseniu panenskej blany. Strci ti tam dva prsty a postlaca podbrusko..nemusis sa vobec bat a hanbit. Neboli to, i ked samozrejme sa neda napisat, ze to je prijemne:)) taktiez ti aj postlaca prsia...a pred prvym vysetrenim sa ta bude pytat, kedy si dostala prvy menzes, ci nemate v rodine nejake vazne choroby...atd...a aj na posledny menzes sa ta spyta, kedy bol:)

alzbee

No ked si panna, tak na tzv. kacicu mozes zabudnut:)) panny sa vysetruju cez konecnik, aby nedoslo ka naruseniu panenskej blany. Strci ti tam dva prsty a postlaca podbrusko..nemusis sa vobec bat a hanbit. Neboli to, i ked samozrejme sa neda napisat, ze to je prijemne:)) taktiez ti aj postlaca prsia...a pred prvym vysetrenim sa ta bude pytat, kedy si dostala prvy menzes, ci nemate v rodine nejake vazne choroby...atd...a aj na posledny menzes sa ta spyta, kedy bol:)

lucy2201

ahoj neboj sa sice je to neprijemne,aspon pre mna ale da sa to zvladnut.ohmata ti prsia,vylezieš si na kozu roztiahneš nohy-zatvor oči mne to troška pomaha.on to tam strči kačicu,to je take želiezko ktorym ta "roztiahne"a bude ti tam kukat mikroskopom.potom ti tam strči zo 2 prsty pošmatra a ideš preč.aspon u mna je to takto.ale každy gynekolog je iny...neoj to zvladneš...držim palce