Má chlap vôbec záujem o vzťah ak sa ponáhľa so sexom?

alzbee

AdamKrt: ale chces mi povedat, ze tvoja priatelka za ten polrok, co medzi vami nebolo nic intimneho, ti ani raz nedala najavo, ze by uz chcela sex?

AdamKrt

alzbee: to vies. Chcem byt dzentlman, netlacit na pilu. Plus aj mozno prehnane obavy z prenosnych chorob.

jajusa100:
a co ked uvedie clovek priklad, ze sa da aj inac, ako je casto zvykom ? Mozem hovorit aj v tretej osobe, ak Ti to vadi :)

Inak, jedna vec je nazor na temu, ale viac inforamcii ziskas pri diskusii.

bibika858

"druhe rande sa mi zda prilis skoro", predstav si situaciu, krasne sa nahodis ides s chlapcom von chces sa mu pacit, on ti to dava cely vecer najavo aka si super a podobne ( ci su to kaleraby alebo nie to musis proste vycitit, a baby to podla mna vedia vycitit, ste v bare nejakom pri vinku, cipsy a proste kecate uplne super ako keby ste sa dlho poznali, nahodou ma volny byt tak ta tam zavola ( neni si predsa naivna holka, das mu najavo ci mas zaujem, lebo ked ta pozyva na byt asi sa bude sexovat to je pochopitelne, ked nemas zaujem povies nabuduce ) proste vsetko je o tom ci si dvaja najdu spolocnu cestu, a predstav si tu situaciu na byte ked je to uplne ze fakt super, ty si maximalne vzrusena chalan sa ti paci ... a bum ... tak je to skoro na tom druhom rande ci nie?
vsetci neprajnici ma teraz zozerte, proste sex mam rada... a viem proste byt vo vztahu a milovat, ale aj si na rovinu s niekym povedat ze toto je cisto sexualna zalezitost...

alzbee

AdamKrt: ano, si divny z mojho pohladu...ale nemyslim to v zlom:)) keby polroka, ci rok o mna partner neprejavil po sexualnej stranke zaujem, tak po prve: zacinala by som si mysliet, ze ho vobec nepritahujem a po druhe: pol roka, ci rok byt vo vztahu bez sexu by ma zrejme ani nebavilo (ine to je v pripade panny a panica, ked cakaju, kedy pride ten spravny cas)...moj nazor je taky, ze sex do vztahu patri..a preto, keby som bola s niekym uz polroka a citila, ze obaja ten vztah myslime vazne, tak nevidim dovod nato zbytocne ten cas prveho milovania oddalovat..hlavne, ked to obaja chcu. A keby mi nahodou ten vztah nevysiel, ze by ankoniec stroskotal, tak nebudem si kvoli tomu buchat hlavu o stenu, ze ooooo, preco som sa s nim vyspala? proste chcela som to ja, chcel to aj on a tak sa to stalo...

mary-anne

jajusa
ze dik:) ja som to hned tu pisala,ale vzdy sa najde niekto,kto si mysli, ze ma pravdu, alebo teda, ze to jeho spravanie a zmyslanie je najlepsie a ma pravdu.ale tak nic si z toho nerobim.nadych-vydych :)
bibika
presne, baba to vyciti, ci ten dotycny to s nou mysli vazne, ci sa len zahrava. uz je dost vyspela doba na to, aby sa dali nejake baby nalakat na tie ich kaleraby (aj ked niekedy sa to bohuzial stane )

jajusa100

adamkrt, uz mi lezies hrozne na nervy s tym,ako tu stale pises len o sebe! ze aky si ty, aka je tvoja frajerka,ako sa ku nej spravas,ako robis s nou sex! akoby sa cely svet tocil len okolo teba a ty si bol ten najlepsi a najdokonalejsi muz na svete!sa zobud konecne a mysli aj na druhych! a ako pisala maryanne toto je tema, na ktoru ma kazdy svoj nazor,ale nebude si ho predsa za kazdu cenu presadzovat tu! jeden krat napise a dost!nie ty tu musis pisat v kazdej teme svoje litanie! je mi z teba zle! a proste, na toto sa uz nedalo nereagovat.

bibika858

noo ja neviem chalan by nemal ako tlacit na to ked to baba nechce, ked tlaci na pilu tak potom asi nie je vhodny na vztah ked ti nenechava priestor na rozhodnutie sa...tak ale sex neni o nacasovani, ja neviem ja som s chalanom spala hned proste ako sme sa spoznali a to sme spolu 2,5 roka... no ja neviem, musia to tak citit obajaa...
myslim ze tie kaleraby ktore chalani davaju su uz dneska proste uplne prekuknute, a kazda baba by mala mat odhad na chlapa...
proste sex musia chciet obaja to je asi taka naj veta ktora to vystihne

AdamKrt

bibika858:

mozes popisat to spravanie, ako to vytusis ? Pretoze to spravanie mozu byt kludne kliny do hlavy, ked chce oblbnut....

AdamKrt

Tak to obratim opacne. Ked by si za pol roka, ci rok vo vztahu neskusil vas priatel naznacit, ze chce sex, tak podla dnesnych "pravidiel", bude asi nenormalny ?

No, asi budem sam ta vynimka z pravidla ako vidim. Ci najdu sa este muzi, ktori sa vo vztahu neponahlaju k prvemu dostaniu zeny do postele ?
-----------
Beriem a vzdy som to bral tak, ze ak si seriozne hladam vazny vztah, tak nemam absolutne ziaden dovod niekam sa ponahlat, vyzadovat, ci dokonca tlacit na to mat sex. Logikga by tomu hovorila - ze je to tak, ak cloveku viac zalezi na tom ,ze si chce najst vztah, co by vydrzal minimalne na cely zivot :)

Hmm, tak som asi divny :)

bibika858

to ci sa chalan hrnie do sexu abo nie, nie je otazkou ci chce mat s tebou vazny vztah ... to ci ma ozajstny zaujem o tebe musis vytusit zo spravania