Ako sa spravat ked sa mu nepostaví?

Príspevok v téme: Ako sa spravat ked sa mu nepostaví?
HOW???

Ahojte, mam taku otazocku, pretoze neviem ako sa mam spravat. Mne to nevadi, ved stava sa to kazdemu, niekedy... No lutovat neni asi dobry napad, nechcem aby sa citil hlupo...
Teda este hlupejsie ako sa asi v tej situacii citi, chalani poradte co ma baba spravit, aby ste neboli ponizeny. Aj ked som skusila hovorit o niecom inom.
Stalo sa nam to dnes, a on sa odomna drzal dalej, ani pohladkat sa nenechal... nehovoril. Skusala som to aj hodit na seba, ze ci som nespravila nieco zle...

Ak sa nam to stane zas niekedy, ako sa mam chovat... aby pochopil, ze mne to envadi... a nevravte aby som sa snazila ho postavit zas, lebo som to skusila ustockami ale on bol taky vystresovany, ze neslo a citil s este horsie....

dakujem

niekto

chlapi to je normalne stres alkohol ...

hlavne si z toho ty nic nerob lebo ak budes stresovat ze boze coked sa nepostavi tak sa nepostavi treba to brat s nadlhanom
muz nieje stroj ktory ma vypinac....

krom toho ked sa nepostavi mas ruky a mas jazyk co myslis naco ? :D

bum

mne sa tiež raz nepostavil, bolo to dávnejšie. Popijali sme nejaky chlast, a ja som chcel babu spravit od zadu a naraz bum vtak neposluchal. Bolo to pekne trapné, hlavne na druhý den. no otazka by mohla zniet, ako sa ma spravat chalan, ked sa mu to stane.

HOW?

no neviem, asi ste nepochopili tuto temu, on nema problem, aby sa mu postavil... a nemyslim, ze je problem v tom, ze by som nevedela ako na to... ale proste stalo sa, ze po prvom kole chcel pokracovat ale nejak nemohol... mne to nevadilo, ale on sa citil hlupo... chcela som ho aj vyfajcit, ked to tu mam takto napisat, ale videla som na nom, ze sa hambi a sam uz nechcel...

len som chcela vediet, ako sa mam spravat aby sa necitil tak hlupo...

nic viac...

cooo?

a co tak sa snazit aby sa postavil? ja dokazem postavit mojmu za kazdym kedy chcem ... neviem v com je chyba ze mu nestoji bud v tebe abo v nom to uz musite vediet vy...a ja by som sa na tvojom mieste mozno zachovala tak ze by som mu dala pusu povedala mu ze ma moze uspokojit aj inak ako bimbasom a hned by sa mu pri tom zdvihol...

Beaker

...nechapem ako by mu nemohol stat , jedine ze nie je dost uvolnena atmosfera a mate to medzi sebou nervozne , tak to sa stava asi nie je vo svojej kozi , skuste nieco na uvolnenie atmo.., čus