chudnutie a HAK Novynette

regyna

ellika....ja ju beriem skoro rok. A stále mám tú istú váhu + - kilečko . A to si fakt dávam pozor na to, čo zjem a aj cvičím, hoci nie až tak pravidelne ako by som chcela. Ale zatiaľ nechcem HAK meniť, lebo mi pomohla v iných veciach. Ešte nejaký čas počkám a po ročnej prehliadke na gynde sa o tom poradím s lekárom. Ale ako som povedala v predchádzajúcich príspevkoch, na teba to môže mať iný účinok.

ellika

regyna a ako dlho beries chloe?nedari sa ti schudnut ziadne kilecko..ja ju uzivam tak 4 mesiace a potrebovala by som zhodit tak 3-4kila..maximum 5kg..ale neviem ci sa mi to podari...

haluz13

uzivam este len prve balenie...takze nejeka zmeny zatial nepozorujem..no uvidim co to spravi tento mesiac, chcem zacat s dietou

regyna

Ahoj, ....áno a v podstate skúšam stále, cvičenie a úprava stravy, ale žiadna zmena, hoci predtým sa mi tento systém osvedčil. A pribrala si odkedy užívaš HAK? Ak áno možno by si sa mohla poradiť s lekárom, aby ti ich vymenil.

haluz13

ahoj..dakujem za odpoved..aspon niekto sa ozval..a ty si aj skusala chudnut? ja chcem nabehnut na dietu alebo bojim sa, ze antikoncepcia mi ju bude len brzdit, ze sa budem trapit zbytocne

regyna

Asi záleží na Hak,....ja beriem Chloe a odkedy som ju začala brať tak mám rovnakú váhu.....a keďže to nie je veľmi lichotivé číslo, moc ma to neteší:-(...podľa mňa každá reagujeme ináč na rôznu HAK, každej vyhovuje niečo iné.