asi blbost ale musim sa spytat...odpovedzte je to pre mna dolezite

MRC

Určite nie si tehotná lebo na nebi nesvieti hviezda bo naposledy sa dačo podobné stalo 2009 rokov do zadu a ta hviezda svietila takže sa nemusíš báť :D

natall66

No coment! ... ja ked citam taketo otazky tak sa mi az rozum zastavi. nechapes ze je to uplne normalne????? si myslis ze ked ta boli brucho,mas nevolnosti,meskaju ti kramy,alebo ti trvaju 2dni ze si hned tehotna a k tomu ze si panna? tak to by si bola z druhej planety:D naco sa take veci pytas nas,bud sa o tom porozpravaj s mamou alebo chod na vysetrenie a popros ho nech ti vysvetli co je vlastne "menstruacia" v tvojom veku

Sashkaa

pre bohaaaaa ved si panna tak sa uvedom ako možeš byt tehotna? co by ti tam semeno preskocilo na 10metrov???? prosim ta napis kolko mas rokov...a ak mas medzi 12-17 cize si v puberte tak je to UPLNE NORMALNE ked ti meskaju.mojej kamoske meskali pol roka a nic sa nedialo. jaj dievca ty mas rozum

sim

vsak si uz uvedom, ze sa neda otehotniet, ked si panna. a to ti kramy meskaju uz stvrty-piaty mesiac? lebo az vtedy je citit prve pohyby dietata!!!!

aluska

podla mna mas zastavene vetry...ach boze deti..vy by ste chceli otehotniet aj zo svietiaceho slnka..uz ste trapne!!!!!!!!!

bzzzzzzzzzzz

JA SOM NEMALA krámi 6 mesiacov a nebola som s tým pri doktorke a potom mi zase prišli a teraz je to v pohode myslím že to záleží od hormonov

alzbee

Ked sa citis takto blbo, tak chod na gyndu..mozno sa ti nejak narusila hormonalna hladina. Predpokladam, ze mas takych 14, ci 15rokov? takze menzes este nemusis mat pravidelny a toto vsetko moze byt aj predmenstruacny syndrom.

vol

zrob si vodičák od hlavy..dievča asi nevieš co to je puberta respektíve do nej asi ešte len vstupuješ...koľko máš 12 rokov ? abo menej? PANNA nikdy neotehotnie...to by už potom nemohla byť panna ...iba žeby novorodená panna maria D-: