Tehotne starsie zeny

emalea

Leuska...veľmi-veľmi držím palčeky, aby si to bez komplikácií donosila a v pohode porodila zdravé bábo...GRATULUJEM!!!

emalea

Milá Leuska301, ja som rodila prvé v 35ke a druhé v 40ke a som najšťastnejšou maminou na svete...a je to pravda: deti ťa už v tomto veku udržujú v strehu a v dobrej kondícii...držím palce, aby Ti to vyšlo...

Ratka

ahoj leuska301,

ja mám 45 rokov a krásneho zdravého dvojročného synčeka. je to moje tretie dieťa a poviem ti, že toto tehotenstvo som si vychutnala oveľa krajšie a lepšie ako predošlé. aj materskú si vychutnávam ako nikdy predtým. takže smelo do toho. držím vám palce. bude to krásne, naozaj.

leuska301

Ahojte.Mam 43 partner 37.Tuzime po spolocnom dietati,len troska ma odradza moj vek.Mame nato zabudnut ci dat sa na to?

milovna

ked som bola na zakladnej skole,tak sa mojej spoluziacke nieze smiali,ze ma starsiu maminu ako ostatni,ale ona sama sa hanbila za nu.bolo jej luto,ze vsetky maminy su take malde a ona ma staru maminu a podotykam aj nechapavu,pretoze nehovorim ze v tom veku su inak chapave matky,ale myslim,ze to porozumenie je ine.napr.moja mama ma mala v 22-jke a mozem povedat ze som rada ze ma tak mala,pretoze si aspon moje dieta,cize jej vnuca dlho uzije.neviem,ved je to kazdeho vec,ale ja si myslim,ze mladsie maminy to maju do buducna lepsie a hlavne tie deti