MAM MU TO POVEDAT ?

Príspevok v téme: MAM MU TO POVEDAT ?
cajovykeksik

ahoj, mam teraz no veho chalana a uz by sme chceli aj sex.

len ze mna v 14-15 znasisnili, a odvtedy som nemala sex. a neviem ci pri tom nebudem mysliet len na tie zle spomienky, a ci sa budem vediet uvolnit, mne robi problem o tom hovorit, ledva to zo mna dostala moja psychologicka...

a este velmi dolezita otazka, ked osm este nikdy nebola u gynekologa - dokaze on zistit ze som vtedy v 5 tyzdni samovolne potratila ???

sim

nebola by som si tym taka ista, lebo aj moja sestra potratila a povedal jej to az lekar, lebo predtym vobec netusila, ze je tehotna.

cajovykeksik

sim: prepac, ale kazda zena ktora potratila, ti povie ze ked sa jej to stalo tak ani na sekundu nerozmyslala ci prave prichadza o svoje dieta, alebo co sa jej to vlastne deje...to zena vie.

dakujem za odpovede, a aj ja myslim ze mi s urcitostou odpovie iba gynekolog,

pekny den :)

sim

a to ako vies, ze si vtedy potratila, ked si nebola u lekara?
inak je asi spravne povedat mu to, aby sa vedel pripravit na to, ze to nebude lahke, ale spolocne to mozete zvladnut lahsie.

cajovykeksik

asi som to blbo napisala - chcem vediet ci gynekolog zisti ze som potratila v 5 tyzdni, a pred takou dlhou dobou ??

tedua

ano priatelovi sa musis zdoverit,co si prezila,urcite ti pomoze a sex bude urcite prijemny len sa nic neboj,musis si verit. prosim do buducnosti musis cim skor navstivit gynekologa pre svoje dobro. samovolne potratenie v 5.tyzdni nijaky chlap nezisti,pre svoje zdravie zajdi na kontrolu na gyn. ver mi bude ti lahsie zit s pocitom ze si zdrava. vela sil a s priatelom otvorene rozpravaj on je ten kto ti poda pomocnu ruku ked to najviac potrebujes.

cajovykeksik

mam 18,

vtedy som sa strasne bala, pretoze ten chlap sa mi vyhrazal smrtou atd.

a nasiel by sa niekto kto by vedel odpovedat aj na moju druhu otazku ?

Giovanni

Hmm preco si to nenahlasila,alebo rodicia na políciu?aj psychologicka mohla ist svedcit ked si jej o tom povedala,nebudte dievcata naivne,takto ten clovek moze znasilnit x dievcat a bez trestu? a priatelovy to povedz ak chces...kolko mas teraz rokov?