Laska na dialku :(

Príspevok v téme: Laska na dialku :(
anielik1005

Ahojte mam taky menší problém. môj partner zacal chodiť na vysokú školu do Košíc a keďže má školu od pondelka do piatku budeme spolu iba bez víkend a bojím sa či tá diaľka nás od seba nezdiali.. Môžete mi napísať ake už máte s tým skúsenosti? Lebo by ma zaujímalo či aj vy máte alebo ste mali taký zvláštny pocit alebo či ste sa obávali niečoho.. Chodíme spolu vyše roka a veľmi ho ľúbim a záleží mi na našom vzťahu.. A aj on ma ľúbi a písal mi že sa nemám čoho obávať že sa nič nezmení a že to ani nechce zmeniť. Myslíte že sa bojím zbytočne?

anielik1005

Kedze nepoznate mna a ani mojho partnera dobre tak neviem co si mam brat viac ku srvdu ci to vyjde alebo nie..
Aj ked je to moj prvy vzat a nema tiadne skusanosti ale myslim si ze ked sa dvaja ludia maju fakt ze velmi velmi radi tak sa budu snazit hladat vychodisko aby spolu zostalia skola abo dialka by im v tom nemala zabranit.
To co ste hovorili ze to ma aj svoje vyhodi aj nad tym som rozmyslala ze je to pravda ze ked neaky cas sme spolu neboli tak sme sa na seba tesi ovela viac ako inokedy.. Bola som aj v Gb na 3 tyzdne a neskoncilo to praveze naopak nas to viac zblizilo.. aj ked mam cise obavy a mam cudny pocit ale to len mozno preto ze inokedy som bola zvyknuta ze som s nim kazdy den a ked teraz som s nim uz 3 dni nebola tak to mozno len koli tomu mam obavy.. Mozno casom si na to zvyknem a aj on a bude to ine lebo nehcela by som ho stratit aj ked este neplanujeme nijaku buducnost lebo zda sa nam to este skoro a co ma prist tak to pride si myslim...

anielik1005

Kedze nepoznate mna a ani mojho partnera dobre tak neviem co si mam brat viac ku srvdu ci to vyjde alebo nie..
Aj ked je to moj prvy vzat a nema tiadne skusanosti ale myslim si ze ked sa dvaja ludia maju fakt ze velmi velmi radi tak sa budu snazit hladat vychodisko aby spolu zostalia skola abo dialka by im v tom nemala zabranit.
To co ste hovorili ze to ma aj svoje vyhodi aj nad tym som rozmyslala ze je to pravda ze ked neaky cas sme spolu neboli tak sme sa na seba tesi ovela viac ako inokedy.. Bola som aj v Gb na 3 tyzdne a neskoncilo to praveze naopak nas to viac zblizilo.. aj ked mam cise obavy a mam cudny pocit ale to len mozno preto ze inokedy som bola zvyknuta ze som s nim kazdy den a ked teraz som s nim uz 3 dni tak to mozno len koli tomu.. Mozno casom si na to zvyknem a aj on a bude to ine lebo nehcela by som ho stratit aj ked este neplanujeme nijaku buducnost lebo zda sa nam to este skoro a co ma prist tak to pride si myslim...

AdamKrt

Mila Jarmilka. Co ma frekvencia stretavania obmedzujuca dialkou spolocne so vsetkym ostatnym, co pises ? Je tu nejaka tema, tak sa nenavazaj do druheho a hovor k teme ;-)

jarmillka

Ale rady ohladom vztahu tu davas, akoby si s nou bol kazdy den. Ty mas len platonicku lasku a ruku honilku, ako 12 rocni pubosi.

AdamKrt

Tiez mam vztah na dialku a tie stretnutia kazdy vikend by som bral, kedze nam to vychadza tak 1 vikend mesacne :(

Gill

trapinka, no to by bolo idealne zacat spolu byvat, ale tiez to nie vzdy ide, napr. ja som este na strednej a priatel na vyske a v rozdielnych mestach samozrejme. Podla mna dolezite je to, ze spolu planujeme buducnost teda vieme, ze raz spolu chceme byvat, ze vztah na dialku nie je trvaly, ale je to len prechodne riesenie, lebo ine jednoducho nie je zatial mozne.

anielik1005

Boli tu spomenuté roky tak ja mám 16 a no na 20.. Neviem este dobre čo ke to vzťah a nemám s tým skúsenosti je to môj prvý vzťah. Nechcem sa rozísť koli škole a že je ďalej. V našom vzťahu pod prekonali dosť veľa veci a neboli to len maličkosti ale aj klamstvo z mojej strany ale nie nevera.. Viem že to bola moja chýba bola som blba. Keby na neľubil tak by na už dávno nechal. A ja viem že takého človeka aký je no už nestretnem a veľmi si ho vážim.. Len nechcem aby sa to koli škole skončilo lebo neviem čo by som bez neho robila

peto505

Moja skúsenosť je takáto...
Bývam v takom malom mestečku a mám susedu s ktorou sa poznáme už od škôlky potom sme spolu začali chodiť na zš a v siedmej triede sme sa dali dokopy,chodili sme spolu tri roky a potom prišiel čas ísť na strednú.Ona odišla na zdravotnú do Bratislavy a ja som zostal na gymnáziu v našom meste.Miloval som ju ale vedel som že takáto diaľka nás rozdelí.Našla si tam iného a dala mi kopačky.Teraz mám inú aj ona iného a stretávam ju len občas aj ked býva vedľa nás.....takže si myslím že diaľka vzťahu dosť uškodí ale záleží to od toho ako veľmi sa milujete,podľa mňa je pravda že zíde z očí zíde z mysle

trapinka

Gill, tak treba zacat spolu byvat, nie? Neviem, ake mas ty skusenosti, ale ja ked som stretla svojho manzela (zo zahranicia), bola to taka laska, ze ma hned bral ku sebe, nevikendovali sme spolu x rokov. ja tvrdim, ze vztah na dialku nie je vztahom.