Brusaky na ovisnute brucho

Príspevok v téme: Brusaky na ovisnute brucho
Andulina

Ahojte... mam 60 kg a 170 cm .. ale mam strasne ovisnute brucho :( uz neviem co s tym mam robit... schudla som 26 kil.. je to na mne zevraj velmi vidno.. samozrejme ze aj z brucha som schudla ale tak mam ho este teraz dost ovisnute... a tucne... tak sa chcem spytat... pomozu mi brusaky na to brucho?? ked ich budem robit napriklad 50 prvy den a potom budem postupne viac a viac... kazdym dnom budem pridavat..pomoze to na ovisnute brucho alebo nie??.. prosim poradte.. som uz zufala z toho... (samozrejme ze chcem este aj schudnut na 55 kil ale pochybujem ze mi to brucho zmizne:(

ina_ingrid

nemozes podla vahy povedat, ze nemusi schudnut...poznam kocky, co sice stihle, ale maju brucho v dost biednom stave

ina_ingrid

Andulina, a aky mas obvod pasa ?

koza ma pomerne znacnu elasticitu, keby tam nebol tuk, tak pochybujem, ze by tam bola "pneumatika", stacilo by brucho spevnit posilnovanim svalov

sorry za tvrde vyrazy :D

sun08

Ja mam oblubene cviky "zoralates".tam mas na brusko fajn cviky.
to ovisnute,to je natiahnuta koza...nemyslim,ze este potrebujes chudnut;)

ina_ingrid

brusaky su sice fajn, ale tuk z brucha neodburaju, takze najprv viac kardia a potom mozes brucho aj posilnovat

hammel

Ahoj vieš brušakmi brucho len posilníš ale ten tuk ti stále zostane. Najlepšie by bolo keby si chodila behať pretože beh formuje celú postavu a chudne sa pri ňom. Brušaky ti nepomôžu to mi ver.

nadia317

Ja cvicim kazdy druhy den brusaky.
Vrch brucha: 3 cviky po 30/ 3 serie s 5 kg zavazim.
Spodok brucha 3 cviky 20/ 3 serie ako obratene skracovacky, dvihanie noh s 2 kg zavazim a zlozene skracovacky.
Sikme brusne svaly ako obrateny laket a koleno, narovnana noha k opacnemu laktu, vytacanie pasu s tycou a uklony s cinkami.
Spolu mi to robi 740 brusakov a spevnila som brucho po porode.Samozrejme kombinujem aj s kardiom.

ja1111

ked brucho aj chrbat musis cvicit,pripajam sa k vincentovi,relavante je aspon 500,ale kvalitne urobenych,cize ziadne tahanie krku a krize stale na zemi

VincentV

Skús rozne variácie skracovačiek, brušáky samy o sebe moc veľký zmysel nemajú, pohľadaj na youtube niečo ako six pack home workout, alebo six pack training, rozhodne ti 50 brušakov(poprave ani 100) nijako nepomožu, no pain no gain :)