OSOBNÉ TRÉNERSTVO

Príspevok v téme: OSOBNÉ TRÉNERSTVO
Norika 23

Som držiteľka osvedčenia II. triedy trénera v kulturistike a fitness a certifikátov Cvičenie pre tehotné a ženy po pôrode a Automobilizácia chrbtice.
Venujem sa športu už 9 rokov. Všetok voľný čas venujem štúdiu rôznych knižných publikácií z oblasti športu a školeniam.

Ľudí trénujem už 3 roky a mám dobré skúsenosti s odstraňovaním ich ťažkostí v oblasti chrbta a so zlepšením celkovej fyzickej kondície. Tréningom predchádza celková diagnostika skrátených a oslabených svalov a úprava stravovacieho režimu klienta. Tréningy obsahujú kondičné, balančné a kompenzačné cvičenia. Trénujem ľudí rôznych vekových kategórií, anglicky hovoriacich ľudí a budúce mamičky.

Tel: 0903027487, 0918929137
fitnesscentrum Relaxx, Einsteinova, BA

salamka

ajoooooooooooojj : )) Jasnee vsak to ma as len som sa bala ci si nezabudol :D tak moj mail je salma@azet.sk :) dakujem vazne moc
Inac na fedinku c hodievam na aerobic a ta posilka je super len je vzdy preplnena ked idem okolo, ale uvazovala som o nej : )))))dakuejm za tip... a co ty ako sa dari v treningu?

bingham

Ahoooj salamka, budem s nim asi teraz cez vikend.....ma toho vela....

Ok. tak kludne daj mailik a poslem ti to...asi toho bude viac

PS: neviem ci uz mas vyhliadnutu niaku posilku..., ale dobra je tiez na Fedinke, ale velmi dlho som tam uz nebol tak neviem ake su ceny.... Drz sa pa

salamka

Bingaam cakaaam a caakaam :D
Nechcem ta teda tym otravovat ja len ze ked bdues mat tak daj vediet a potom sem vyhodim mail :) dakujeeeem
aklo sa inac daari?

synti

dobre ranko vsetkym... idem sa naranajkovat a opat pracovat, vidim to na natierku a bananik.

Bingham, dakujem, ja tiez dufam ze to vide, ono v podstate ide len o to vydrzat dlhsiu dobu, musim sa snazit

synti

bingham, ja mam 21r, no s tym jedlom je to tazke, odolavat takym dobrym papkaniciam :)), ale uz som to raz dokazala a videla som vysledky, takze viem ze to ide, len treba makat a nezabudat na ciel

bingham

Synti no mozno sme sa videli :)) mam 22 a ty ? :) a este musis sa premoct s tym stravovanim :)

Salamka ok zistim (inak cviky ti mozem napisat aj ja..... a ked uz budes v posilke tam ti urcite poradia ) :)

PS: baby nezabudajte ze spravna technika pri cviceni je dolezita - aby ste si neublizili !!!!!