OSOBNÉ TRÉNERSTVO

Príspevok v téme: OSOBNÉ TRÉNERSTVO
Norika 23

Som držiteľka osvedčenia II. triedy trénera v kulturistike a fitness a certifikátov Cvičenie pre tehotné a ženy po pôrode a Automobilizácia chrbtice.
Venujem sa športu už 9 rokov. Všetok voľný čas venujem štúdiu rôznych knižných publikácií z oblasti športu a školeniam.

Ľudí trénujem už 3 roky a mám dobré skúsenosti s odstraňovaním ich ťažkostí v oblasti chrbta a so zlepšením celkovej fyzickej kondície. Tréningom predchádza celková diagnostika skrátených a oslabených svalov a úprava stravovacieho režimu klienta. Tréningy obsahujú kondičné, balančné a kompenzačné cvičenia. Trénujem ľudí rôznych vekových kategórií, anglicky hovoriacich ľudí a budúce mamičky.

Tel: 0903027487, 0918929137
fitnesscentrum Relaxx, Einsteinova, BA

salamka

ahoj ahoj :) no hladala som hladala po neteee a vsimla som i jednu posilku do Vrakuni, kde pre studentov maju super vstup, tak skusim to tam teda :)

To bingham: Noo keby sa dalooo a mal by si tolko iniciativy mna by to vazne len potesiloo :)))) Mna len staci naviest na spravnu cestu a dodrzovat to bduem len potrebujem mat daku tu istotu ze to co robim je spravne vies ako :))

Inac aj ja som uvazovala o pasienkoch ze by osm tam raz do tyzdna skocilaaa:)

maruska77

salamka
skus posilka pisecny.. na svoradovej ulici..
je fakt lacna a osobny pristup.. dlhorocne skusenosti..aj ja tam chodim uz dost vela rokov.. cca 7 :)

synti

Bingham: inak tie ceny za ten jedalnicek a to vsetko ma neprekvapuju, ja som zo zaciatku cvicila asi 5x s trenerom ten bral 18 Eur na to jedno cviko, len vtedy mi to nebolo luto kvoli tomu ze som nic nevedela ako co cvicit, teraz aj viem, len sa neviem ovladat v stravovani, ta moja pevna vola neni tak pevna ako bola. Musim s tym daco robit.
A ty mas kolko rokom hm? Vidim ze chces nabrat svaly.

synti

bingham, hehe aj ja chodim na pasienky, mozno sme sa aj videli kto vie :)
Len ja plavam tak pomalsie, takze po hodine som hotova. Ale beriem to tak ze zo zaciatku to pojde tahsie.
Prave som si dala na veceru jogurtik s tvarohom. Som aj najedena z toho, dneska ma caka este vela roboty do skoly, asi do pol noci, snad ma hlad nedostane :)

bingham

Salamka ak ti je posilka v carefoure draha(inak mas pravdu je dost predrazena)
tak skus tu na prokofke - 2 eura a v pohode vybavenie :)

Inak ak by si moooooc, ale fakt mooooc chcela tak mozem spravit fintu:) ze by som od neho ten jedalnicek a cviky pre teba zohnal(lebo ja osobne cvicim objem a nie chudnutie...)

bingham

Salamik :)))) konzultacia 20 eur
konzultacia a vypracovanie stravovacieho planu 100eur.... neviem asi je dost drahy... a pri tom to bol taky skromny chlapec..... :)

salamka

to Bingham: ale ja od neho nechcem trening ale vypracovat jedalnicek a pripadne len nejake rady ako cvicit, daky plan tot vsio :)

bingham

Ahojte holky, nooo moc vas asi nepotesim jeden trening je 16eur.....

Salamka poznam este jednu posilku - je na prokofievovej a vstup tam stoji 2eura - celkom dobre vybavenie.... :)

Synti plavanie je vynikajuce, aj ja som zacal chodit na pasienky.... :)