počas ročneho vztahu sex max 15x

Príspevok v téme: počas ročneho vztahu sex max 15x
why1

Ako citate mam vazny problem.. zo zaciatku mi to nevadilo dufala som ze sa to zlepsi. Ale uz som rok a pol bez poriadneho sexu. Posledny sex bol pred mesiacom a to bol po mesiaci a ani sa neurobil. Uz som sa od zufalstva rozplakala.. A naposledy mi povedal, ze nema chut proste a ze so mnou nemieni rozoberat svoj sexualny zivot. Je mi uz fakt doplacu lebo tymto padom aj moja laska ide do r..i. Citim ako zo mna odchadza vasen, dobrodruzstvo a ocakavanie noveho. Vzrusovat ho vzrusujem, vzdy sa mu postavi aj ked ho len bozkavam. Boze co mam robit :(((((( sa mi tisnu slzy do oci, lebo podla mna je to obycajny sebec sebecky.

egresko

15 krat to nie je take zle, si zober ze su ludia ktori nemaju co jest.
Par rokov sa bez sexu da vydrzat, len sa snaz.

why1

alzbee mas uplnu pravdu... zjavne si to neuvedomuje, co sa so mnou vo vnuti robi. Ze ked o polnoci zdrhnem z domu, aby som si isla von ponadavat, vyvetrat hlavu, vyzurit sa...a jemu to nedopne tak je asi na case zdvihnut kotvy... aj ked s tazkym srdcom..

Ta jeho veta ma tak zarauila ze som ostala ticho.. uz na jeho argumenty nemam slov.Je to smutne

alzbee

On s tebou nemieni rozoberat svoj sexualny zivot? mala by si ho upozornit, ze je to VAS sexualny zivot...osobne si myslim, ze ma nejaky problem, za ktory sa hanbi alebo co. Pritlac na pilu a snaz sa to vytlct z neho..taktne mu pripomen, ze ako by sa citil on, keby si mu stale vravela, ze nemas chut?! tak ako vacsina chlapov, by to zrejme riesil nejakou bokovkou...ako sa to hovori? fazula musi mat dobry kol, aby sa nezacala tahat susedovi?