Gélové nechty - výhody a nedostatky

Naa

Ahojte, chcela som sa spýtať, či si veľmi zničím svoje nechty, ak si na ne dám gél. svoje nechty mám pekné, v lete veľmi dlhé len v zime sa mi lámu, preto by som si ich chcela spevniť. myslíže, že sa mi poruší kvalita nechtu?

tina1112

ahojte
inak pohravam sa s myslienkou
ze si kupim len lak na spevnovanie ktory schne v uv lampe
to vyzera celkom jednoducho a ze vraj tento lak vydrzi na nechtoch dva tyzdne

Evicek

Tina neviem v akej cene sa chces hybat pri geloch ale napr. na nikashop.sk mas siroky vyber produktov gelov a tam su rozne gely, ja mam odskusane harmony, platinum, lion a som velmi spokojna skus.. mne sa nic nelame nestiepi...

tina1112

ahojte
prosim poradte aky gel by som si mohla kupit na spevnovanie nechtov lebo sa mi dost lamu
kamoska si kupila gel s ktory si dava na nechty ale dost sa jej drobi

Kika007

Zdravím všetkých. Vedel by mi niekto prosím poradiť, že prečo pri nanášaní druhej vrstvy gélu sa mi stalo na dvoch nechtoch to, že po vytvrdnutí v lampe gel zostal ako guma a vedela som si ho odlúpnuť z nechtov? Stalo sa mi to len na dvoch nechtoch. Môže za to aj zima? V miestnosti nebolo nejak extra teplo. Prosím o radu :-)

luckaa12

Citala som spravy nechcem robit reklamu ale robim si gelove nechty dost casto a co viem tam dobry gel je noname.

A ak by niekto chcel ja beriem stade maju asi najnizsie ceny na trhu na tieto gely + aj na ozdobky.

eshop.cekuj.net

Ale neberte to ako reklamu ale radu :)

Skoda ze sa tu nedaju pridavat obraky pripadne napady na nechty

diamant19

mima0605 prosim ta ako to robis? lebo ja ked som to robila tak nechty sa za cca 2dni zlupovali(podobne jak lak( ...

mima0605

Tak ja osobne mám gelové nechty tak na 50%. Svoje nechty mám pekne tvarované, aj celkom pené ale keď sa mi viaceré zlomili tak ma to hnevalo... Počula som aj o možnosti nanášania gelu na vlastné nechty... Tak presne to robím. Najskor mi to urobila kamoška a od vtedy som si kúpila všetky vcei, asi 4 mesiace som skúšala a vychytávala na tom muchy a samozrejme aj na mojich nechtoch. V súčastnosti na nich mám iba priesvitný gel a vyzerajú ako prirodzené, nikto ani neviem že na nich mám gel, až ked sa pozrie zblíska. Ja má nechty teraz pevné, vždy upravené a je to takmer zadarmo. A aj kamoškám urobím keď chcú. Je to veľmi jednoduché a aj pre tie ktoré nie sú moc zručné. :-D

Ak chcete dám rady ako na také nechty a ťo používam.