Gélové nechty - výhody a nedostatky

si sa

ahojte baby viete mi prosim poradit,kolko krat mam odmastnovat.podkladovy gel neodmastujem potom kamuflaz odmastim a modelacny odmastim.neviem ci to robim spravne.dakujem

katya5

si sa - kamuflage sa malokedy použiva ako stavebný gel- je to medzivrstva na predlženie lôžka. niektore značky maju aj kamuflage ktora je zaroven stavebný ale takato kamuflage nema tak silnu farbu a može sa stat že je trochu priesvitna .

katya5

giorgiaa- no primer sa použia naozaj na prirodný necht- dokonca najlepšie ak sa da pred nalepenim. jeho ulhou je otvorit nech aby prijal material.

kika2525

Ahojte...prosím vás napísal by mi niekto postup ako sa robia gelové nechty pomocou šablony? prosim veľmi to potrebujem a aký sa gél sa používa ked už maľujem podľa tej šablony či podkladový alebo hned budujúci ... dakujem vopred za rady :-)

si sa

anyna:ahoj, ja mam taky isty problem a neviem preco nevydrzia vsetky aspon 3 tyzdne.ale ja si myslim,ze dovodov moze byt velmi vela.zatial tiez neviem preco.mozno su neni dobre odmastene.dufam,ze nam niekto poradi.

svetlana 28

ahojte baby,neviete mi prosim poradit.robim kamoskam nechty a po tyzdni sa zacnu zo stran lamat a potom neviem ako to mam opravovat.niekedy je puknuty velmi a musim ho cely spravit novy.ale to nemozem stale lepit nove tipy ved s tym sa strasne znicia prirodne nechty.som zufala. dakujem budem velmi rada ak mi niekto poradi.dakujem.....