Gélové nechty - výhody a nedostatky

miccka

ahojte baby, co pouzivate na neaku regeneraciu nechtov? alebo co s nechtami ked ich mam strasne makke a ohybne?? mala som gelove nechty a moje nechtiky som mala vzdy pevne, silne, vobec sa mi nikdy nelamali..a ako som dala dole gelove nechty, tak moje mi ostali velmi makke a ohybne, bolave....je to normalnee? abo som si ich znicila nadobro?? dik za radu

katusiky

Viete mi niektorá z vás povedat ci je Lion pink jednofázový gel riedky alebo hustý? a ktorý biely od Lion je extra biely a netečie? lebo chcem robit z touto značkou pocula som ze je dobrá a este ci MUSIM mat farebné gely aj od tejto znacky alebo mozem kombinovat? lebo fareb.lion su dost drahe.

july8

ahojte viem ze sa opakujem ale chcela by som skusit robit nechtiky.mohol by mi niekto poslat postup ako postupovat pri robeni nechtov a ked aj ktore znacky gelov su dobre? budem vlemi vdacna moj mail : july8@zmail.sk

drobec007

sixty - budeš prosím ťa taká zlatá a napíšeš mi aký je z časti ten postup kúpila som si LOUIS VUITTON typy sú nadherné nechcela by som to pokaziť nakoľko s tým nemám ešte skúsenosť ďakujem ti veľmi pekne

sixty

drobec na zdobenych nechtoch nebrusis prechod ako u normalnych tipoch
kika a ty sa kukni tiez ako som pisala muske na nikashope pod step-by step prip.na videa a mas to :)

drobec007

petka333-ešte som to neskúšala ale je tam vlastne taký malý kúsok priehľadný ktorý nalepím na svoj nechtík ... tým penovým dobre zbrúsim ten prechod???a zároveň nezničím si tu zdobenú časť typu ...

kika2525

ahojte baby čoje to tá šablona pomocou tkorej robite nechty ako sa topodla toho robi? na co je dobra? dakujem