Gélové nechty - výhody a nedostatky

eriq

amina29-ver mi robím nechty 20 rokov.učili ta to zle.ja viem o čom ty píšeš.ku mne chodia tak strašne prepilované až bolestivé nechty,že strach.a to tak nesmie byt.ked bbudeš robit PRECIZNE!!!to čo ti napíšem tak uvidíš že to budefungovat.-dezinfekcia-potom PERFEKTNE vyčisti cleaner-a najdoležitejšie mat KOVOVý PUSCHER a DOKLADNE očisti okolo cuticuly a potom iba prepemzovat.NIKDy nie pilníkom.necht musí byt v prvom rade prfekt.očistený od cuticuly a každého zrnka prachu a velmi jemne zdrsneny.lenže všade HYGIENA!!!aj ten stetec na prach čistý ,odmasn.vzdezinf.kočky večšinou slabo očistia cuticulu a potom sa odchlip.tam sú málo DOSLEDNé.pametaj nechty sú o obrovskej precíznosti.potom ti to bude fungovat. skúšaj takto a ozvi sa.

eriq

dadka263-najprv sa nauč zdobit jednoducho-daj si prvú fázu a do ešte nevytvrdenej fázy si nasp trblietky,daj vytvrdit a potom 2-fázu...možeš si aj odobrat trochu z 1-gelu a do tej trošky namiešat trbliet. a vyrobit si trbl.gel....poskúšaj a ozvi sa .dost tažko sa to píše.ja zdobím aj do 3-fázy,ale na to dám ešte priehladný lak,aby to neostalo drsné.

eriq

muska145-aj ked je 1-faz.tak ked ho zotrieš prebrús si necht čím si vlastne upravíš architektúru nechtu akúp si finiš gel-nebudeš lutovat.

amina29

eriq: čo si písala ohladom bloku, ty nepoužívaš vobec pilník na zdrsnenie prír.nechtu? a to stačí blok? to ti potom drží na tom gel? nás učili ze co najviac opilovat necht, a to pri ložku tiez nepoužívas pilník? vsak to sa nedá s blokom.

simita

eriq - ďakujem..objednávam na nechtovom shope...môžem použiť tento gel -odkaz odstránený- a potom to dám vytvrdnúť do lampy a nanesiem vrstvu jednofázového gelu??alebo tie biele špičky musím zdrsniť a potom naniesť jednofázový gel?kde robievaš tie kurzy? ďakujem za radu a info...

muska145

eriq- pomilila som sa ten gel je jednofazovy ked ho nanesiem a dam do uv lampy vicistim ho tak zmatnie asi budem potrebovat gel na vysoky lesk ze?

eriq

keby ste kočky mali niekedy záujem,robím akreditované kuzy na nechty,ale učím všetko fak do detailu a velmi podrobne.