Gélové nechty - výhody a nedostatky

Dominiiikaaa

to si fakt myslite že je odstranovac gelu tak bezpecny ked dokaze rozleptat doslova gel - zatvrdnutu umelu hmotu ?!!

Dominiiikaaa

ultrabond: Prípravok slúži k odmasteniu a dezinfekcií nechta. Zaručuje dokonalé priľnutie gélu na prírodný necht. Jeho úlohou je pripraviť štruktúru prírodného nechtu a otvoriť póry nechtovej platničky pred modelovaním.

primer, bonder primer, bonder:

Tvorí základnú vrstvu pod gélom i akrylom. Zabezpečí dokonalé priľnutie materiálu k nechtu a zároveň ho chráni pred hubovitými ochoreniami. Nanáša sa na prebrúsený a oprášený prírodný necht. Môžete ho použiť aj pri predlžovaní nechtov na tipy, no vtedy nanášajte primer len na prírodný necht. UV gél nanášame až po uschnutí primeru. Akryl aplikujeme na mokrý primer.

Medvedik23

Evicek a ty nerobis reklamu? Mám taký pocit že väčšina z tých príspevkov čo odkazujú na nikashop sú len reklama. Je to dosť do očí bijúce keď si človek číta diskusie a v každej je 10 príspevkov ktoré ospevujú ten skvelý, dokonalý a jediný obchod z ktorého sa oplatí nakupovať. Jedine nikashop :D A ešte ten spôsob akým je to písané, je jasné že to píše jedna osoba pod viacerými prezývkami. Nehovorím že je ten obchod zlý, ale to neznamená že nie sú aj iné dobré obchody, a že dokonca si môže niekto dovoliť podeliť sa o svoje skúsenosti a odporúčať aj iný obchod ako nikashop. Takže tak

Evicek

mam pocit ze kazda si tu robite len reklamu na vasu stranku kde sa daju kupit veci na nechty lebo su to dost priemerne obchodiky... ak nakupovat cez net tak na nikashop.sk alebo __________
mimi- na akrylove nechty pouzivaj aceton na odstranovanie, na gelove, odstranovac gelovych nechtov, a na soak off pouzivaj soak off remover a tym si znicis svoje nechty uplne najmenej.,, po odstranenny nenechaj nechty hole ale nalakuj nejakym priesvitnym lakom, alebo vyzivnym...

marika11

ja som do gélových nechtov blázon :D pred mesiacom som si z www.ambima.sk objednala sadu a od vtedy co prisla som ju asi ešte nevypla... ups :D

Medvedik23

Ahojte, ja som mala na spevnenie prírodných nechtov bio gél značky Silcare www.gelovenechty.sk ak chcete len spevniť, nie predlžovať, tak je úplne super a dá sa ľahko odstrániť. Inak aj ostatné gély na tej stránke čo majú, tak všetky sú bez obsahu kyselín, takže sú šetrnejšie k nechtom ako klasické uv gély.

Simistanurova

To Tina - jdi do gel laků, super gel laky má právě Starnails - www.starnails.cz, dobrá cena a krásný výběr ;) Kdybys potřebovala poradit, pisni, gelové nehty a vše kolem mě baví :D

Simistanurova

To mimi22 - tipy doporučuji zpilovat, ale ne úplně na nehet, protože se Ti zničí nehet! Já to dělám tak, že piluji a piluji a trošinku na nehtu nechám odrůst, přetřu třeba gel lakem, když klientka nechce už gel. ;)

Simistanurova

Ahoj holky,
jak tak tady koukám na Vaše příspěvky, rozhodla jsem se také vstoupit do diskuze :) dělám nehty sama sobě a kamarádkám a pár klientkám. Pracuji s materiály firmy Starnails - www.starnails.cz, rozodně DOPORUČUJI! Pracovala jsem s jinýma mnohem dražšíma značkama a za tu cenu spousta problémů. Takže pokud chcete dobré výrobky, sáhněte po Starnails. Myslím, že posílají i na Slovensko ;)
Pevnou ruku a krásné nehty :) Simča

mimi222

Ahojte, neviem ci to tu uz odznelo, ale chcela by som vediet ako postupovat pri odtsranovani tipov. Ci pouzivat tip remover, alebo len pilnikovat. ďakujem za rady :)