Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skodlivost antibiotik ( ?? )

Príspevok v téme: Skodlivost antibiotik ( ?? )
zujky

Dobry den prajem. Zaujimalo by ma preco su Antibiotika ,,skodlive" pre organizmus. Respektive preco antibiotika tak vyrazne zasahuju do organizmu?? Co vlastne sposobuju v organizme?
Mala som doktorku,ktora ked naozaj nemusela, tak mi antb. nikdy nechcela predpisovat. Teraz mam dalsiu pani doktorku a ta mi ich predpisuje dost casto.. .
Dakujem velmi pekne za odpovede.

- mira

Antibiotiká zabíjajú živé organizmy. Nielen tie škodlivé, ale i užitočné - mikroflóru v črevách, ktorá umožňuje trávenie. Nestrávená potrava je jedom a odpadom pre telo. Čreva sa potom osídli kultúrami ktoré spôsobujú hnitie a kvasenie. Tým sa oslabí alebo úplne zničí prirodzená imunita. Okrem toho ATB oslabujú žalúdok, črevá, zaťažujú pečeň, obličky, spôsobujú náchylnosť na alergie atď....

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.