Za mesiac mi narastli prsia o 1 cislo, tehotna nie som

Príspevok v téme: Za mesiac mi narastli prsia o 1 cislo, tehotna nie som
kalkulackaa

Ahojte,
nie som tehotne, HAK uzivam 4 roky a nemyslim, ze teraz by sa zacalo nieco prejavovat. Som taky chudsi typ postavy, na vahe som aj pribrala,ale myslim, ze to je tymi prsiami, lebo som pribrala len kilo. Dost ma vsak znepokojuje, preco mi za posledny mesiac narastli prsia o 1 cele cislo..... menzes idem mat o tyzden, ale toto sa deje uz mesiac dozadu....no chape to niekto? ja chcem naspat svoje male 2jky :D

marynkao

Ahojte, ja mám podobný problé, že mi za mesiac narástli o číslo prsia, mám 24 rokov, skoro 25.Pred mesiacom, keď ma začali bolieť prsia ma gynekologička poslala na sono, a mám všetko ok. Vraj nejaká hormonálna zmena. Dosť som v tom období stresovala a teraz som už v klude. Tak som to najprv pripisovala tomu. Prsia ma boleli 3 mesiace predtým - zo stresu, tak preto som sa začala báť, čo sa deje. A potom po mesiaci, keď prestali tak narastli.Tehotná tiež nie som.

kalkulackaaa

ahojte, tak moj problem ma pricinu........ nasli mi 4 cm cystu navajecniku, tym padom na ten vajecnik tlaci, on pretoprodukuje inak hormony a to ma za dosledok moje bolesti vo vajecnikoch, bolestive prsia, a clekovo tu naliatost , resp pribratie,lebo mi zadrziava vodu...ale malo by sa to po menzese nejak upravit samo...takto mi to bolo vysvetlene

alzbee

kalkulackaa: ja si myslim, ze urcite je to nejakymi hormonalnymi zmenami...potom daj vediet,co ti doktorka povedala:) ale zrejme ta posle aj na sono prsnikov...

kalkulackaaa

tak dnes je uz 23.10 a nic, menzes som mala, tehotna nie som , prsia stale bolia, aj vajecniky :( aj som pribrala 2 kg...total nechapem,moze to byt nejakymi hormonalnymi zmenami ?
dnes som objednana na gyn... som zvedava...mate niekto podobne skusenosti?