robi vam to partner ustami pocas vasich dni?

ej boha...

tak toto bol gol: že priatelka ma čiste prostredie vaginy,bez bakterii vytokov,zapalov.boha krtko ty povieš všetko možno čo vyhovuje tebe.uistuješ tu baby že im chlap nemože preniest žiadnu bakteriu do vaginy cez ich najcitlivejšie obdobie .boha jeho som chlap mam ženu a viem že vtedy na oralny sex proste vhodny čas neni hlavne pre jej dobro.a ešte s hašlerkou .lutujem tvoju ženu či čo ti to je,verim že ak nema problemi z toho tak raz určite pridu.zdar

AdamKrt

muc:

ked uz hovoris o milencoch - tak ziadnym milencom som nebol a ani nechcem byt so ziadnou osobou. Cize by to nebolo mozne, aj keby si chcela :)

AdamKrt

Ved od toho je forum, kde sa normalne, otvorene moze clovek prebrat to, co ho trapi, ci zaujima a co by sa inak nikdy ani neopytal, nepovedal.

muc:
vies - od kolegov som napr. pocul rozne informacie o svojich zenach a ja o svojej priatelke nerozpravam. Lepsie povedat nieco neosobne, cez virtualneho Adama, ako osobne informacie dalsim kolegom, ci kamaratom atd. Co vies, co o Tebe hovori priatel, ci manzel kamaratom ? ;-)

Toto su iba virtualne otazky virtualneho cloveka a vsetko je v hypotetickej rovine. Ziadne osobne konkretnosti.

muc

Adam sorry, ale ja by som milenca tvojho kalibru nechcela mat. siroke netujuce forum ludi je uz niekolko tyzdnov (mesiacov?) informovanych o tvojom intinom zivote, polohach aktov, frekvencii, dlzke trvania, ci cez kramy, alebo nie, ako je to s vaginalnou florou tvojej milej,ochrane pred nezelanym tehotenstvom atd, atd, atd,...
najintimnejsie zalezitosti svojej spalne si tu kazdy den zverejnujes tisisckam. intimita tvojej spalne je verejnym tajomstvom...a vraj zeny su klebetne... tvoja milenka keby vedela o com tu tocis, zrejme by sa precitla, s kym ma tu "cest". nehnevaj sa, ale tvoje pocinanie je hlupe a prizemne

AdamKrt

Ahoj lucy2201,

divim sa, ze Ta to este neprestalo bavit.
K upresneniu:

- pozri si napr. zlozenie hasleriek. Vacsinou su tam vytazky z liecivych byliniek, ved haslerky sa casto pouzivaju aj proti kaslu ;-)

- druha vec. Ako myslis, ze sa zvierata liecia z ran ? Ano, slinami... Tie maju za ulohu NICIT rozne choroboplodne zarodky a rozkladat ciastocne aj potravu, pipravovat ju pre zaludok.

- no a keby som tam aj sadil tie bakterie, tak po orale prechadzame na klasicke milovanie a pouzivame kondom + Pharmatex. Skus si precitat nieco o Pharmatexe. Zachovava prirodzenu posebnu mikroklimu, ale nici rozne bakterie a inu pliagu.

Inak, to vsetko co si hovorila, mozes hovorit aj o klasickom oralnom sexe. A preniest moze hocico, hocikde, hocikedy aj z klucky na dverach... :)

Pre informaciu - priatelka ked bola po vysetreni, tak sa chvalila, ze ju gznekolog pochvalil, ze ma velmi dobre prostredie vaginy - ciste, bez vytokov, zapalov ci bakterii atd.

lucy2201

petrucho ako mysliš taky ako ja?za to že sa staram o to aby som tam dole mala všetko v poriadku,chcem byt bez zbytočnych vytokov a zapalov?normalny chlap taketo veci chape že ženy su v tie dni tam dolu haklivešie.ak to tvojej babe neprekaža a ani tebe to je vaš problem.normalna žena sa tam dole o seba stara aby predchadzala zbytočnym problemom.k tejto teme nemam viac čo povedat lebo ako vidim prevažne žien čo sem chodi im je fuk že si možu narobit tam dole problemi.... adios a vela štastia a hlavne toho zdravia prajem život bez zapalov vytokov....