Už to ďalej nevydržím :(((

Príspevok v téme: Už to ďalej nevydržím :(((
kikushka :)

Ahojte. Mám chlapca, s ktorým chodím 3 a pol roka... Zo začiatku bol náš vzťah úplne ideálny a rozprávkový. Ale posledný rok je kritický. Vkuse mi niečo vyčíta.. Sám od seba mi nenapíše a ani nezavolá... Málokedy mi dá pusu alebo ruku.... Je to moja chyba, lebo keď sme spolu začali chodiť, tak som chcela, aby sme boli spolu každý deň... a všetko bolo tak ako som chcela ja... Nevedela som si predstaviť, že by som mala byť 1 deň bez neho... Nevážila som si jeho lásku... a pravdepodobne to je dôvodom jeho správania... On sa so mnou chcel už niekoľko krát rozísť.. ale stále sme spolu.. neviem či ma ešte ľúbi.. ale ja ho potrebujem a nechcem ho stratiť... Čo mám robiť, aby som ho získala späť??

xixia

...máš len 21 tak si ver mi že ešte môžeš nájsť milého, ktorý ťa bude mať rád...

Predstav si že stebou ostane nasilu...možno otehotnieš a zoberiete sa..vieš si predstaviť to peklo čo bbudeš prežívať potom...keď ta nebude mať rad a bude cítiť k tebe odpor..možno aj k svojím deťom...už si dosť rozumná...tak skús popremýšľať o budúcnosťi...po čase by aj tebe išlo na nervy že musíš byť vždy ty ta zlá a že za všetko podľa neho môžeš ty... Skús o tom popremýšľať a nedaj si zo seba robiť nejakú hlupaňu na ktorú môže vždy nadávať..proste ťa neľúbi tak sa nevnucuj..lebo si veľmi ublížiš..Prepáč že tak kruto...ale nedaj si zničiť život...lebo máš na výber teraz..

kikushka :)

Nemyslím si, že ma psychicky vydiera, ale skôr chce trochu kľudu, pokoja... aspoň ja to tak vidím... Keď nie sme jedeň deň spolu, tak na druhý mi sám od seba zavolá, že ako sa mám a či sa mi nechce ísť do kina... a vtedy sa cítim ako v siedmom nebi a mám pocit, že je to také ako na začiatku... ale ako som vravela o týždeň na mňa z ničoho nič vyskočí...
Aj napríklad včera večer... Bol 2 dni na služobke a mal prísť až včera v noci... O 22.00 som mu volala, že kde je a on mi povedal, že príde až neskoro v noči, lebo sú ešte ďaleko.. Ja som bola u nás v bare s kámošmi a on o 10 minút na to ako sme dovolali sa objavil v dverách... Bola som taká šťastná, lebo mi povedal, že ma chcel prekvapiť.. Tak čo si mám o tom myslieť?? Myslíš, že ma má ešte rád??

lienka lenka

mne to pripadá že ťa psychicky vydiera, daj si na to pozor, môže sa to stupňovať. keď si je chlap istý tvojou láskou tak vie byť pekne prefíkaná líška. to mi ver.

kikushka :)

Ja som si to takto zafixovala do hlavy... že ja som tá zlá... a to preto, lebo on mi to stále vraví.. stále keď sa pohádame som na vine ja.... a vlastne ani neviem prečo... a potom hľadám chybu v sebe... lebo on mi povie ´´ja som stále dobrý´´. Veľmi ho ľúbim a nechcem o neho prísť... Spravila by som všetko preto, aby to bolo také ako na začiatku... Bola som s ním taká šťastná, a verila som, že spolu budeme celý život...
Náš vzťah je taký, že 2 týždne je všetko ok a zrazu mu niečo sadne na nos a na mne sa vyzúri... a ja sa mu potom ospravedlňujem a ani neviem za čo... Asi nie som normálna... ale som ešte stále zaľúbená...

lienka lenka

kikushka prepáč mi moju úprimnosť, ale máš sa trochu rada? lebo toto už zašlo priďaleko, mne to pripadá že váš vzťah sa rúti do priepasti a ty hľadáš chybu len v sebe. ja som z mojim (teraz už s manželom) 9 rokov a sme spolu jak dva cecky :)) každý deň! tých 9 rokov sme spolu stále a vôbec nám to neničí vzťah, práve naopak. je mi to ľúto ale myslím že chyba nie je v tebe. a nikdy si nehovor že už nebudeš šťastná, teraz nie si. Musíš to vyriešiť, držím palce ;) môj názor je že to chce ukončiť, len ešte nenašiel odvahu. prepáč že som takáto, ale keď už sa chcel s tebou toľko krát rozísť, myslím že chce aj teraz. dúfam že sa mýlim :(

kikushka :)

ďakujem za radu... inak mám 21 rokov a môj priateľ 27. Máš pravdu nie som šťastná, ale bez neho budem ešte nešťastnejšia... Ja viem,že sa chce rozísť... lebo stále som mu sľubovala, že sa polepším, že mu nechám priestor aj na záľuby, kamarátov... ale začala som to plniť až pred 2-3 mesiacmi... čo už bolo asi neskoro.. lebo on si pravdepodobne myslí, že to dlho takto nevydržím..
Všetko čo poviem, spravím je podľa neho zle... Skôr ako rozchod by som chcela spraviť niečo, čo by ho presvedčilo o tom, že ja som tá pravá a že viem byť dobrá a ohľaduplná...

xixia

kikushka...skús si položiť otázku či si šťastná v takomto vzťahu..Či ťa to baví ked ty si tá ktorá veľmi miluje..a ten druhý je chladný..či aj ty by si si nezaslúžila aby ťa mal rád a tešil sa ked ta vidí...aby sa mu tie motíliki v bruchu rozlietali vždy ked ta vidí tak ako tebe ked vidíš jeho...Ja si myslím že každý chce byť v takom vzťahu, z ktorého majú radosť obaja. Ja by som ti poradila aby si sa s ním porozprávala...nech ti narovinu povie či chce aby ste bboli nadalej spolu alebo nie? Ak sa chce s tebou rozísť tak sa mu nevnucuj...a rešpektuj jeho rozhodnutie...tak budeš mať možno šancu že raz zistí...že stebou mu bolo dobre a vráti sa k tebe...a ked ho budeš nasilu prosiť aby s tebou ostal...tak po čase mu pôjdeš na nervy a už vôbec s tebou neostane..Neviem koľko máš rokov...ale možno nájdeš iného človeka do ktorého sa zaľúbiš aj ty aj on do teba...no vtedy už nerob tú chybu že ho budeš do vzťahu spútavať..Veľa šťastia