Ako najrýchlejšie schudnúť ??

vekka

ja som zacala brat pred 13rokmi Cilest, ale uz 8 rokov(od porodu) neberiem ziadne. teraz sa velmi nezaujimam o HAK, takze neviem, co je "v kurze".
inak ja som po porode velmi pribrala, tak som prestala jest po 17.tej hodine a vtedy som velmi dobre schudla. je tu na tom fore aj tema, kde prispievali baby, co nejedli po 17.tej. skus si vyhladat.

jaja:)

Ahoj Vekka... ja mám taký pocit, že to je od antikoncepcie, pretože nikdy predtým som nemala problém s mojou váhou až keď som začala brať antikoncepciu... A ty si brala aké tabletky??

vekka

jaja:)
mas tu kopec tem, ako schudnut. na HAK by som sa velmi nevyhovarala, lebo ja som tiez brala niekolko rokov a nepribrala som. ja priberiem vtedy, ak viac zjem, nez spalim. takze pokial nie si vazne chora, tak priberas len od jedla. takze menej a zdravo papkat.

cokoladka898

zmenit celu zivotospravu.zdravo sa stravuj, tj. vela zeleninky, ovocia....jest viackrat za den mensie porcie.trosku pohybu...dieta ti nepomoze lebo ked ju prestanes dodrziavat tak sa moze vyskytnut jojo efekt a to asi nechces...musis to od zakladov zmenit ak chces schudnut