prosim o radu-sex

Príspevok v téme: prosim o radu-sex
osemsmerovka

ahojte, mam momentalne taky mensi zmatok v hlave s priatelom sme boli vcera spolu mali sme oralny sex on ma spravil potom ja jeho ale on chcel vyskusat aj vniknut do mna uz sme to spolu robili lenze mna to zakazdym velmi boli tak sme to poslednu dobu ani nerobili,, takze ked sa pokusal vnikat tak to neslo bolelo ma to tak dvakrat trikrat sa o to pokusal a tak som ho stopla nemali sme kondom ja som ho predtym spravila on sa poutieral a tak vnikal lenze ja mam teraz obavu z tych kvapocek lasky lebo nazory na nich sa velmi lisia a neviem ci som nahodou nemohla ostat tehotna prosim poradte mi lebo mam plnu hlavu tychto pochybnosti ,, ja viem ze sa nespravil do mna ale aj tak som v neistote a prosim nenadavajte ze som male decko lebo to nie som prosim len seriozne odpovede dakujem

kkkkk

boze ludia nestraste ju :D nevidite ze len nedavno zacala? :) su len dve moznosti preco ta to boli ..prva je ze si sa nedavno milovala prvykrat a bolest ustupi tak po 10tich poriadnych milovaniach a druha je ze niesi dostatocne vzrusena a mas ju suchu treba zohnat lubrikacny gel :)

aluska

ved do teba nevnikol tak co chces?jak by sa spermie dostali dnu?si myslis ze spermie preskakaju do tvojej maternice?ale decko teda si...ty radsej nesexuj lebo sposobis katastrofu

egresko

Ako vies ze nebude, na to staci jeden betar uniknuty a pri takomto nieco sa to stat moze. PRavdepodobnost nie je velka ale stat sa moze tak ze si sprav test.

lola03

nebudes tehotna neboj ... hod to za hlavu
a k tej bolesti ... musite to prsote skusat a skusat ved len tak ta ta bolest neprejde, musite aj nasilu troska trenovat