Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Max Factor Second Skin Foundation

lienka lenka

to máš pravdu, on nie je krycí. ten bronze dá ale takú peknú farbu pleti, ja mám fajn pleť tak mi vyhovuje. lasting performance mi vôbec nesedí, moc omietkový.

emma.m

ja som cakala ze bude dobry predsa len max factor je zevraj kvalitna znacka ale podla mna je uplne nanic tak isto ako dalsi make up od nich: max factor - lasting performance. presne taky isty ako second skin. nic nekryje. mozno tie tmavsie odtiene ano ale ja som bleda a vazne som nikdy taky zly make up nemala.

lienka lenka

no už som mala tú česť ho skúsiť a veľmi mi sedí ale nikde ho neviem na nete zohnať lacnejšie, neviete o niekom kto predáva odtieň 080 bronze za rozumnú cenu? najlepšie z BA hneď by som ho mohla aj vyzdvihnúť. nevadí ak by bol otvorený a trošku použitý. díki žienky ;-)

Maja333

Chystam sa na prve rande, takže chcem vyzerať k svetu. Dnes som vyskusala snad vsetky make-upy priamo na tvár, za seba hovorim že Max factor second skin je dobry pre dievčata s bezchybnou pleťou, lebo velmi malo ak vobec kryje a nevyrovnava jazvičky po akne, ale na druhu stranu naozaj vyzera prirodzene a zdalo sa mi že ma jemne trblietky , čo mu dodávalo sviežosť, nevysušoval a nerobil šupinky na pleti. Ale pre seba som vybrala Loreal - matte morphose /moj druhy favorit bol make up do mybelline tiež vo forme peny/ na akne poznačenu pokužku s drobnymi jazvičkami a širokými pórmi sú ako stvorené, pekne vyhladzujú a tiež nerobili šupinky. Som veľmi spokojná.

suns

babenky, kupila som si tento make up, odtien 45... vo Fann mi ho predali ako najsvetlejsi odtien !!! a je hrozne tmavy :( vyhodila som 15€
tina11 - nechcela by si ho kupit? dam ti ho za 10€, mozem poslat postou...
toto sa mi stava stale, kupim si make up a nie je dobry.. len tento bol naozaj drahy na to, aby mi stal na policke :(

tina11

Ja pouzivam tento make-up v odtieni 75 golden, mam tmavsiu pokozku takze sa mi nezdaju odtiene svetle :) Ja som s nim velmi spokojna, posobit prirodzene,prisposobuje sa farbe pleti(ako colour adapt), plet nevysusuje ja som velmi spokojna..

ivanka_83

ja myslim, ze od clinique je dobry a budete spokojne.nieje lepsie si vytlacit s testeru a skusit doma?na nejaku paletku.to nemoze predavacke vadit.

kettinka

No ja ho mam tiež tu 45ku. ale neodporucam...je skor na leto a je len tonovaci...a velmi malo vydrži na tvari,takže vyhodene prachy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.