Fortuna vita

Príspevok v téme: Fortuna vita
evica444

Dočítala som sa na nete, že Dr. Turjanec objavil akýsi "zázrak" na choroby štítnej žľazy - tekvicový olej s viazaným organickým jódom, ktorý po kúre dokáže vyliečiť ochorenia ŠŽ. Chcela som sa opýtať, či už má niekto s tým skúsenosti, či ho užíval a aký mal účinok. Dík za vaše názory

kubo111

beriem už 4 flašu, cítim sa plná energie, dávam aj deťom, zlepší sa ich koncentrácia v škole, moj známy´, dá sa povedať že sa vyliečil z rakoviny.

kubo111

Ja mám veľmi dobré skúsenosti s Fortuna Vita, naozajstný zázrak, pomáha na všetko, človek sa cíti plná energie, zlepšuje každú diagnozu, dokonca aj rakovinu. Je to organicky viazaný jód, a človek sa s tým nevie predávkovať ako anorganickým jódom. Radím každému vypočuť si na nete prednášku prof.Turjanicu.
tvrdí, že štítna žlaza riadi celé telo, je ako generálny raditeľ organizmu.
u

profesorko

Čítal som veľa o produkte Fortuna Vita a podobných verziách aké blahodárne účinky má pre zdravie človeka. Je veľa výživových doplnkov na trhu avšak ja dôverujem len tým ktoré sú dostupné v lekárňach pretože určite prešli dôkladnou kontrolou a normami ktoré sú spojené s legislatívou krajín EU. Verím že takýto produkt sa čoskoro objaví.

maria15

nie je mi jasné,ako dlho sa to má brať nepretržite.na ich stránke píšu,že o týždeň po braní oleja znížiť o 25mg,po mesiaci od ďalších 25mg.ja beriem 25mg,čiže po týždni už iba olej by som mala no a potom píšu,že ešte mesiac užívať.no a potom podľa potreby.a keď som písala mail,tak mi jedna pani odpísala,že mám vybrať 4 fľašky nepretržite.tak teraz som z toho jeleň.

majka13

Dosť som problematiku preluskala, popočúvala nahrávky prof. Turianicu, sú dostupne na www.regeza.sk a sama na seba odskúšala liečbu prípravkom Fortuna Vita. Moja diagnoza bola struma. Po štyroch vybratých fľašiam Fortuny vity konštatovala lekárka zlepšený stav, pričom už nie je nutná medikamentózna liečba. Pravdou je, že anorganický jód vieme v organizme premeniť na organický, avšak zložitými enzymatickými procesmi a len v malej miere. Napr. morské riasy sú ohromným zdrojom jódu, avšak pozor na predávkovanie. V organizmus, ktorý nedokáže spracovať veľké množstvo anorganického jódu, je ho prebytok. To potom ústi v hyperfunkciu štítnej žľazy.
Ja som si ho kúpila na ////////. Dávajú množstevné zľavy, to poteší :) a 1 fľaša zväčša nestačí.
A hlavne sa teraz cítim fantasticky a plná energie.

maria15

vraj je to organický viazaný jód a v lekárňach je anorganický,ale vraj sa v tele premení na organický (to mi tvrdila lekárníčka).oni tvrdia,že nie..KDE JE PRAVDA??????

fortuna vita

evica 444, prosím Ťa, zistila si niečo o tekvicovom oleji- Fortuna vita, niekoho konkrétneho, čo to používal alebo používa, ako to pomôže?aj mňa to zaujíma,