začínam od nuly, len potrebujem pár odpovedí :)

Príspevok v téme: začínam od nuly, len potrebujem pár odpovedí :)
juliška

potrebujem si par veci ujasniť... ako naštartujem čo najrychlejšie metabolizmus? ked ho naštartujem bude telo spalovať viac tukov ako obyčajne?
Ja mam 158cm a 70 kg potrebujem isť s vahou naozaj velmi dole.. aspon tych 10 kg a rada by som vedela ako na to... kolko minut denne by som mala cvičiť a ake cviky?
ja nemam čas chodiť do fitka a ani nemožem lebo som na intraku a tam su prisne pravidla... tak kedy by som mala cvičiť ako dlho a kolkokrat za tyžden :) dakujem za každu dobru radu

Elwine

metabolizmus nezvysis len cvicenim, musi ist ruka v ruke s pravidelnym a hodnotnym stravovanim... neverim, ze na internate sa neda najst nejake riesenie ohladne tohoto

juliška

hmmm diety nieee... ja sa stravujem na internate čiže ja nemam šancu pochodiť s nejakou dietou alebo zmenou jedalničku... skor že ako často mam cvičiť a takk aby som zrychlila metabolizmus

VincentV

juliška: nebuď lenivá, nájdi si hodinku, dve a kompletne to tu preštuduj, neverím, že by sa niekomu chcelo na tie isté otázky odpovedať 5x denne.

AdamKrt

A pozor, aby nedoslo k omylu. Nastartovany metabolizmus ma istu zotrvacnost. Cize ziadna dieta nebude nonstop dlhodobo fungovat, ak sa niekto vrati do starych vybehanych kolaji.

Tu 90 dnovu rozlisovaciu dietu je vsak mozno drzat cely zivot. Slusne porcie, dostatok jedla, vsetky ziviny su tam zastupene. A to je rozdiel od vseliakych pofidernych diet, kde nesmiete hento a tamto.

AdamKrt

Nastartovanie metabolizmu celkom dobre robi 90 dnova rozlisovacia dieta. Pozri na fore, kazdu chvilu ju tu niekto zacina drzat...

Napr. tu

www.zdravie.sk