Strie

Adeline

Strie sa nestratia úplne nikdy ale krémami možeš stav pokožky zlepšiť. Na veľké brucho ti pomože jedine cvičenie. Je to beh na dlhé trate ale dá sa to. Držím palce

hanika7a

Osobne používam na strie Vichy krém z eshopu pilulka a zatiaľ som spokojná, no každá pleť je iná, takže treba len skúšať. Ak budeš chcieť, vyskúšaj naň zľavu -odkaz odstránený- . Ale ako vravím, čo pomáha mne, nemusí tebe a naopak..

hanika7a

Osobne používam na strie Vichy krém z eshopu pilulka a zatiaľ som spokojná, no každá pleť je iná, takže treba len skúšať. Ak budeš chcieť, vyskúšaj naň zľavu -odkaz odstránený-. Ale ako vravím, čo pomáha mne, nemusí tebe a naopak..

Nataly5

Na už vzniknuté strie vám nepomože nič ale dá sa im predchádzať, pravidelným cvičením, studenými sprchami, masážnou kefou. Jednoducho podporiť krvný obeh

Sona345

Na už vzniknuté strie veľmi pomáha kávový peeling. Samozrejme úplne nezmiznú ale pravidelným používaním a masážami sa výraznie zjemnia. Ja si objednávam peeling z www.bodybescrub.com. Mala som už kokosový, citrusový ale najradšej mám čokoládový. Okrem kávových zrniečok obsahuje aj výživné oleje takže v porovnaní s inými kávovými peelingami nie je tak suchý

netkill

Mne strie skoro uplne zmizli ked som sa natierala elastiqom exclusiv - -odkaz odstránený- -odkaz odstránený- mi ich tak stiahol zjemnil rozotrel neviem ako to nazvat ale oni skoro uplne zmizli :)

gastanko2016

ja som sa natierala počas tehotenstva bepanthen krémom proti striám. Neurobili sa mi žiadne strie. Pokožka je po natieraní pružnejšia a dobre hydratovaná.

radka227

ja som sa natierala kremom od bepanthenu a strie sa pekne stiahli. myslim si, ze sa da pomoct aj striam, nezmiznú úplne, ale urcite sa zmiernia.

zsamuela

ahoj, mne sa strie objavili pri druhom tehotenstve na celom bruchu. Používala som na to kozmetickú vazelínu aloe vera - strie vybledli a brucho sa pekne stiahlo. Odporúčam! Vazelínu dostať na stránke www.zijemezdravo.eu