Strie

yuya

Na strie existuje nespočetné množstvo kozmetických prípravkov, ale ak môžem poradiť z vlastnej skúsenosti, tak odporúčam mikrodermabráziu na domáce použitie, jedná sa o set, ktorý obsahuje špeciálny krém s kryštálikmi diamantov (alebo iného nerastu) a strojček s hubkami. Týmto strojčekom a krémom súčasne dokážete vybrúsiť kožu na úplne jemnučký povrch. U každého je to individuálne a najlepšie sa vybrusujú čerstvé strie (napr. hned po tehotenstve). Neverila som kým som nevidela a neskúsila. Treba mať trpezlivosť a neočakávajte výsledky po jednom ošetrení. Čo ma však prekvapilo, bolo to, že hneď po 1 ošetrení som mala perfektne hladkú pokožku. No a samozrejme odporúčam dobre premasťovať tieto miesta, napr. calcium pantothenicum.

bambulka24

caute ja strie nemam tak ma nezaujima ako ich odstranit ale poradte prosim ako im predist! Som v 20tt tehotna a uz som pribrala 6 kg a stale rychlejsie naberam vahu.. citala som ze v tomto obdobi sa strie zvyknu objavit, kremujem sa rano a vecer ale aj tak sa bojim ze sa ukazu, mam rada svoje telo,je skoro bez chybicky a nechcem mat vela strii, moja mamca ma ozaj strasnee po porode.. je este nejaky iny sposob ako im zabranit kedze priberaniu zabranit nemozem? poradte please!

mimka

ahojky, mam 20 rokov, rok som byvala na intraku a ako to uz byva znicoho-nic mi rucicka vah ukazovala skoro o 10 kil viac.......to by este nic nebolo, ale jedneho dna som si na zadocku vsimla cervene pukliny, doslo mi, ze su to strie, neviem vsak, aky prostriedok je najucinnejsi v boji s tymito nepeknymi chybickami krasy :o((

billovalenka

Ahojte. Mám sedemnásť rokov a už mám na obidvoch bokoch také malé strie:(. Poraďte mi prosím vás čo mám s tým robiť ... Ďakujem

z

jeziiin, ake kavove soco....kavovy zooos, to co ti ostane na dne pohara ked vypijes zrnkovu kavu, turecku obycajnu...nie nesku...to Vam vazne nedoslo?..inak to pomaha vraj aj na celulitidu