poradte mi

Príspevok v téme: poradte mi
tinka 1

ahoj ja mám problém s váhou mám 157 cm 78 vážim ale to len počas 2 mesiacov som pribrala 5 kg začala som užívat vitamíny a prírodné doplnky stravy ,začala ma strašne boliet chrbtica nemožem dlho stát,lebo som tažká mám problémi s klbami preto nemožem cvičit,jest jem stále rovnako ako inokedy iba 1/2 porcie,potrebujem schudnút no neviem ako ked nejem točí sa mi hlava,čo mám robit ? dakujem

tinka1

AHOJ MÁM UŽ DOST ROKOV 3 dospelé deti,28,27,17 tie doplnky stravy som začala užívat ked mi lieky nepomohli controsulf a piascale,byliny pomohli ibaže s tími kilami aj by som mala zhodit ale nejdeto. zatial ahoj

Elwine

nepises kolko mas rokov :) nechcem odhadovat, ale mam tip, som zvedava, ci som sa trafila...

ja by som povedala, cisto z mojho pohladu, ze sa vyhovaras... cvicit moze kazdy, nemusis behat ci skakat, existuju aj ine formy cvicenia, napriklad doma na makkej podlozke pri sledovani televizie ci pocuvani hudby... umele "doplnky" stravy su to najhorsie, co zdravy organizmus moze prijimat... pokial mas moznost stravovat sa vsestranne, tak to mas robit a nie pchat sa farmaceutikami... samozrejme vynimam ludi, ktori musia skutocne prijimat doplnky vyzivy vo forme tabliet z roznych dovodov, ale u teba mi to tak neprijde...

stravuj sa pravidelne, 5krat denne, ranajky desiata obed olovrant vecera, sportuj resp. sa hyb a nieco so sebou rob... ja mam takisto problemy s klbami, a takisto ako ty problem s chrbticou, a trikrat do tyzdna aj napriek tomu sportujem, nasla som si nieco, co mi neskodi a nesposobuje bolest...

tak sa dievca zapri prosim ta, nestazuj sa a rob so sebou nieco :)