Potrebujem lieky - rozchod

Príspevok v téme: Potrebujem lieky - rozchod
nija

Rozisla som sa s priatelom po par rokoch co sme boli spolu, ja som uz z toho psychicky znicena, z rozchodu, z toho co sa dialo predtym atd.. Potrebujem nejake lieky na nervy, na upokojenie.. nezvladam to! Strasne to boli! Viem ze to chce cas, ale ja ten cas neviem prekonat s takou silnou bolestou vo mne.. neviem robit nic, mam len depresie a plac.. ake lieky mozem brat? Potrebujem sa upokojit!

pjosa

nic nepotrebujes... len ludi, ktori ta utesia. Rozchod velmi velmi velmi boli a ty to musis zvladnut. Cas vsetko zahoji, niekedy to trva par dni, inokedy mesiace... Treba vyhladavat spolocnost aj ked sa ti velmi nechce. Lieky a ani alkohol ti nepomoze. Bud silna.

RNG

Skodlive navykove drogy ani alkohol nie su odpoved.
Niektore prirodne prostriedky mozu pomoct, podobne ako pri depresiach. Totiz twelo v takomto stave ma zvysenu spotrebu roznych materialov, ako napr mineralov, a roznych neurotransmiterov, z coho su potm rozne znizene hladiny a depresne pocityPozri na temy stress, depresia a podobne(doplnky odporucene:mineraly na kosti,stress B plus C, St Johns Wort, 5-HTP, SAM-e, GABA, L-DOPA ...na spanok valerian, chmel, pastierska kapsicka, passiflora... a samozrejme destresujuce techniky ako cvicenie yogy, thai chi, dlhe prechadzky s branicnym dychanim a najma vesela spolocnost)
Rozhodne nie navykove drogy a ine farmaceuticke chemikalie!!!

nija

t333 ja viem co je depresia, pred 2 rokmi som sa aj na nu liecila v nemocnici, bola som tam 2mesiace, uzivala som antidepresiva atd... viem ze depresia ako slovo sa casto pouziva ked clovek naozaj depresiu nema, vzhladom na to ze depresia je choroba a asi tak som to slovo teraz pouzila aj ja.. Nemam teraz sice naozajstne depresie, ale je mi dost zle, citim sa strasne..

zlato dakujem za pekne slova, viem ze musim mat program, robit veci co ma bavia, chodit medzi ludi.. a to aj chcem, ale s tymto smutkom to nejde.. preto som myslela, ze by som sa upokojila nejakym liekom a potom by sa mi lahsie niekam islo, lahsie by som sa dostala cez tie tazke dni.. ked idem teraz niekde, kazdy sa ma len pyta co mi je a mna tie otazky uz otravuju.. potrebujdem sa uvolnit, nejak zahnat tu beznadej..

t333

no jasne...
depresie... to urcite...
ked raz zazijes skutocne depresie (inak povedane bezdovodny smutok) potom sem prid.
mylis si smutok z rozchodu s depresiami.

zlat

Si este mladucka. Preto som bola zvedava , kolko mas rokov, lebo som tusila, ze budes okolo 20-25. Skus najst nove kamosky,vsimaj si novych ludi oklo seba, rozpravaj sa s nimi, snaz sa robit veci, ktore si nerobila, ked ste chodili spolu. Nechodievaj \" po tej ceste\" kam ste chodievali spolu. Nechodievaj na diskoteky tam, kde ste chodievali. Zamysli si, co si chcela volakedy vyskusat - tak to vyskusaj. Najdi si nové záujmy. Začnes sa zaujimat o ine veci a ani si nevsimnes kazdym dnom menej a menej sa budes vracat do minulosti. Viem o com hovorim.

nija

zlato mam 20 rokov.. Ten Persen by mohol byt dobry, vzhladom na to ze si ho nemusim predpisovat a je na prirodnej baze.. Vies ja viem, ze toto preziva a prezivalo x ludi, ze to casom preboli, ale ja neviem zvladat tie dni, ktore si musim prejst, aby som sa dostala postupne k tym krajsim dnom.. Vyrozpravat sa mozem, ale aj tak mi nemozete pomoct, len pochopit.. aj ked aj to je dost.. Mozno to tak velmi boli aj preto, ze on bol moja prva laska a ja tiez jeho prva, trvalo to par rockov, co je dost na moj vek a teraz to ma skoncit.. Ta neskutocne sialene krasna laska odisla a ja neviem kam..

zlato

Mozem sa spytat kolko mas rokov? Mozno netreba hned siahnut po liekoch. Ale ked si myslis, ze to potrebujes, tak su antidepresiva aj na prirodnej baze a nemusi ich lekar predpisovat napr. Persen. V lekarni Ti isto poradia. Ale mozno celkom postaci Ti ked volakomu - mozno nam - len jednoducho sa vyrozpravat a zistis , ze podobne pocity preziva ( prezival )okolo teba vela ludi. Preboli to... len teraz strasne boli.. vedia to skoro vsetci..