tyrkysove ocne tiene

Príspevok v téme: tyrkysove ocne tiene
tekvicka_

prosim vas neviete mi poradit kde sa daju kupit tyrkysove ocne tiene?stale hladam, ale nemozem nikde zohnat to co chcem...mali by byt skutocne krasne syte tyrkysove :D vacsinou najdem take viac menej obycajne modre...tak ak ktosi viete znacku, internet link a najlepsie aj s obrazkom tak budem rada. dakujem

tekvicka_

tak nakoniec som zohnala paradny tien od kamosky - mala taku paletku od cinanov alebo proste nejaku lacnu a jeden tam bol namakany tak sme ho vybrali a uz som vybavena...fakt taka lacna paletka a tie tiene drzia uplne perfektne
inak co sa tyka ceruzky tak gosh mi vydrzi cely den pekne aj ked snezi a prsi a mrholi proste ked je hnusne a ide vsetko sfukava do tvare - odskusane

smilie

Tak ked sa ti podari k nejakej dopracovat :P tak urcite si ho zakup,,lebo sice je to jediny vyrobok ktory od avonu pouzivam, ale je to naozaj zazrak ... pripadne ked si kliknes na www.avon.sk, tak tam sa da tusim s nejakou spojit v mieste tvojho bydliska...

zuzula11

Smilie ... vsimla som si tvoj prispevok, ae Avon nie je bezne dostupny ... nepoznam ziadnu Avon lady, chcela som nieco, co si mozem kupit v beznej drogerii ... Ale diky za tip ...:-)

zuzula11

Papaja ... kolko asi stoji? A ohladom ceruzky ... svagrina si po naneseni ceruzky dava na nu este cierny tien, aby vydrzala ... ale mne sa stale zmazava v kutikoch... vies nejaku naozaj dobru? Diky ...

smilie

Zuzula11 - teraz som to akurat pisala,,ze uplne mega super podkladovy tien/baza je tekuty ocny tien od avonu - anew - ten bezovy odtien!! ked ho nanesies pod klasicky tien, na cele viecko jemne...tak ti tien garantovane vydrzi cely den!! neporuseny!! mam to vyskusane! ako som pisala, vizazistiku robim profesionalne a nedam na neho dopustit... :) vyskusaj, neolutujes

zuzula11

Dievcata, moze tekuty ocny tien nahradit bazu? mam neustaly problem vydrzat s tienmi a ceruzkou od rana do vecera - o nocnych akciach ani nehovorim ... viete poradit nieco pristupne a aj financne nenarocne? Dakujem ...

smilie

Nadherne tyrkysove tiene sa daju kupit napr v Tescu na Kamennom namesti v BA! Su praskove v takej hranatej dozicke,,,naadherne!! maju taky kovovy odlesk, vyborne drzia!! ale musis pod ne dat bazu samozrejme! Najlepsi je kremovy ocny tien ANEW z avonu,,,oddien Bare - taky bezovy..A ten ked pouzijes pod akykolvek tien, tak ti farba krasne drzi cely den a nezleje sa...Ten tyrkysovy tien je fakt super..Robim profi vizaz a licim s nimi,,,nemaju konkurenciu :)