Mala som proste zlu naladu

Príspevok v téme: Mala som proste zlu naladu
zivotaosud

ahojte..som mala proste zlu naladu mozno som troska vyskocila na priatela on sa urazil odisiel ..nebol oto po prvy krat ...a tak som sedelan a labvicke a cakala ze zavola pride on mi zavola st ym ze ked ma chyti!!!ale viem ze by mi neublizil ale vie sa vyhrzat dost ...ze ak neurobim to tak spravi mamto...ze som v chovani horsia ako jeho byvala...nedokazala ma povzbudit ked videl ze neje mi prijemne po nocnej aj ked som vyspata naladu som nemala boh vie aku..on sa proste urazil ....a vyvolava mi vkuse ...zakazdym zdvyhnem a poviem mu ze ho nenavidim ..on mi stale vola stale dookola....ja s kym chodim pomozte :(((mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

AdamKrt

Dnes som si kupoval KELP v lekarni. Stal v prepocte cca 180 SKK, balenie 100 tabliet, uzivanie jedna tableta denne podla predpisu.

Je mozne, ze to neni idealna davka, mozno organizmu treba aj viac, ale zase nehrozi predavkovanie. Mozes sa opytat aj v sekcii "Otazky na RNG". Tusim tam radil pouzivat nejaku jodovu tinkturu, ktora vsiakne cez pokozku. Tusim nie taku slabsiu co predavaju - ta je 1 percentna, ale 2 percentnu.

S tinkturou som to nemal odvahu skusat, ale ten KELP, mozes si o nom nieco precitat.

RNG o jode pise napr. tu
-odkaz odstránený-

V nazoroch tam pise aj o KELPe.

dievcina

zivotaosud zobud sa.bud rada akeho chlapa mas trpezliveho.napisala si to ako madarka,ale vysvetlila som si to tak,ze si mas prehodit smenu ,aby si nebyvala taka nervozna.chudak chalan.na jeho mieste by som sa vysrala na teba a nasla inu.sorry,ale mala by si sa k nemu l,epsie spravat

zivotaosud

jasne dkaujem vyskusam ..som rada ze si napisal ...vyskusam urcite ...ja som strasna naladova a precitlivela..a moze ta nalada mat spolocne aj s oblickami nieco?

AdamKrt

Nedostatok jodu je u 99 percent populacie v Europe. Aj Japonci, co maju dostatok jodu vdaka plodom mora, tak ked sa prestahuju do Europy, casto trpia problemami v spojitosti s nedostatkom jodu.

To, ze nemas este stitnu zlazu nejak porusenu, este neznamena, ze nemas problem s nedostatkom jodu. Nemas ho totiz ako v beznej strave do seba dostat...

Ale ako myslis, ak sa chces trapit. Ak mas rozhadzane hormony v tele, tak zlepsovat sa to nebude. Mozes si poriest pricinu a nie opravovat len nasledky. Ako chces...

zivotaosud

och dakujem :,(...stitnu zlzau mam ok ...no boh vie ....dakujem peken za pomoc aj ked zbytocne so msem prisla citi msa trapne vdaka aj tak

AdamKrt

Dievca, Ty si asi v zlom dusevnom stave, lebo pises to ako nejake poviedky od Quentina Tarantina - useky zivota vytrhnute z kontextu.

A co myslis, ze si clovek pomyslis, ked moknes niekde na dazdi ?

No samozrejme, ze kto normalny mokne len tak v dazdi a chce prechladnut ?

Tak Tvoj priatel ma o Teba strach, ze ochories a on je zly ? Neviem, neviem, kto z Vas dvoch blazni viac...
---------------------
Inak, ak mas vykyvy nalad - tak staty, ktore nemamu more, maju vacsinou stravu chudobnu na jod. Nedostatok jodu sposobuje poruchu stitnej zlazy, ktora je ako taky riaditel chemickych procesov. Reguluje cez rozne hormony a ine latky, rozne akcie imunitneho systemu, nalady atd. Pri nedostatku jodu mozes byt extremne podrazdena a mat vykyvy nalad. Skus si v lekarni kupit KELP - vytazok z morskych rias, ktore obsahuju jod.

Videl som viac pripadov, ked osoba bola hystericka, rozne zmeny nalad, nevyrovnana osoba a bol za tym problem so stitnou zlazou /ktory vznika pri nedostatku jodu/.