Mala som proste zlu naladu

Príspevok v téme: Mala som proste zlu naladu
zivotaosud

ahojte..som mala proste zlu naladu mozno som troska vyskocila na priatela on sa urazil odisiel ..nebol oto po prvy krat ...a tak som sedelan a labvicke a cakala ze zavola pride on mi zavola st ym ze ked ma chyti!!!ale viem ze by mi neublizil ale vie sa vyhrzat dost ...ze ak neurobim to tak spravi mamto...ze som v chovani horsia ako jeho byvala...nedokazala ma povzbudit ked videl ze neje mi prijemne po nocnej aj ked som vyspata naladu som nemala boh vie aku..on sa proste urazil ....a vyvolava mi vkuse ...zakazdym zdvyhnem a poviem mu ze ho nenavidim ..on mi stale vola stale dookola....ja s kym chodim pomozte :(((mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Danlia

Vprvom rade by som radila ze co na srdci to na jazyku..jednoducho si mu mala povedat ze dnes nemas dobru naladu taq nech ta radsej neprovokuje nijakymi recami aby ste predisli komplikaciam...co sa tyka tvojho priatela..asi je typ skor ze neberie ohlad na druheho..cize ziaden diplomat ale urobi to co neskor moze lutovat..co je prepacitelne ale zas taq raz nie casto..ty si dnes mala zly den..kazda jedna z nas ho mame obcas..jedina rada je..nerobit unahlene zavery ale povedat si z oci do oci..co sa deje..ci je nejaky problem..vysvetlit si to..a priatel nabuduce nech sa zachova ako diplomat ked xce aby vas vztah mal nejake pokracovanie..lebo povedat slowko prepac nexcel som..nieje nic zvlastne..a ty hlavu hore:) ..zakazdym po burke vyjde slnko..drzim palce..dovera je najdolezitejsia:)

Gill

Ehm...to som asi zle pochopila.
On ti vola, ty mu zakazdym povies, ze ho nenavidis a on je este psychicky tyran??
Uff, kolko mas rokov???

AdamKrt

zivotaosud
Dnes 20:20

daj si cajik napr. z medovky, rozdychaj to, ukludni sa a zacni triezvo uvazovat. Co si urobila, co on urobil. Vytvor si z toho nejaky zaver a skuste sa stretnut na nejakej neutralnej pode a skus v klude, bez ohladu na urazky reagovat.

Ak sa nieco stalo a nemas to uz moznost ovplyvnit, budes sa s tym musiet asi zmierit. Inak mozes popracovat na naprave. Kazdy clovek mysli podla toho, ake ma skusenosti zo zivota. Niekto si moze nieco zle vysvetlit a su nedorozumenia. Vsetko si treba v klude prediskutovat, ak je ten druhy ochotny. Tak sa skus dohodnut...

zivotaosud

som v zlom stave ty debil ....si daco tym dokazujes??? som zavreta v izbe a placem neviem s kym chodi ma neskoro neskoro zistit ze chodim so psychickym tyranom...... gramatika neje vsetko ...neposudzujem podla toho ludi !!!!