Tinnitus - alebo pískanie v ušiach

Príspevok v téme: Tinnitus - alebo pískanie v ušiach
rotko

Ahojte , pred akým takým časom som sem písal z toho dovodu že mi hučí v ušich. Presvedčili ste ma ist k doktorovy. No mám aj diagnozu. Tinnitus sposobený krčnou chrbticou. Chodil som asi 2 týždne na elektroličbu. POčas ličby mi ani raz nepiplo v uchu. Ako som prestal v utorok tak piatok uz to zacalo a v sobotu sa to nedalo vydržať. Chcem sa spítať na podobne pridapy a ako to mam utišiť. Prosím SURNE

RNG

Tinitus je casto sposobeny zapalmi, co maju mikrobialne priciny, a casto sa da odstranit kvapkamim roztoku GSE do nosa, a tak vyhubit zdroj nakaz tam, brat NAC(2 x 600 az 1200 mg) co je odmaskovac roznych tazko liecitelnych zamaskovanych nakaz(podla lekarov "chronickych")ako biofilmy, kvasne a plesnove infekcie, L-formy, mykoplazmy. tiez dackov carvacrolu z oreganoveho oleja, kde carvacrol ma byt 3 x 200 mg na ucinnu davku, niekedy pomoze aj Samento, ucinne na mnohe maskovane infekcie.
Je plno protizapalovych velmi ucinne su napr curcuminoidy s bioperinom, davka 3 x 1500 mg,boswelin, plno enzymov, ale lepsie je adresovat pricinu, mikroby, nez ich dosledky=zapalove toxiny.
Alebo bojovat na oboch frontoch odrazu?

DensiaV

Zda sa, ze to je starsia konverzacia, ale chcem prispiet. Tinnitus (zvonenie v usiach) moze mat velmi vela pricin. Mnohop ludi si to automaticky spaja s poskodenim sluchu, ale v skutocnosti je velmi vela dovodov, ktore mozu viest k zvoneniu v usiach: blokady krcnej chrbtice, stress, zuzene cievy v oblasti mozgu a ucha, mozgove tumory atd. Najlepsia sa ukazala kombinacia konvencnej formy liecby (maskovanie, zvukova terapia) s alternativnou (dieta, yoga, ayurveda, akupunktura a ine vitaminove doplnky, napr. vitamine B-12, zinok, gingko biloba atd.).
______________
www.ringinginleftear.org

rotko

vsetkým- beriem sotalex mite 80 na wpw symdrome cize tachykardiu.. a inac, dnes som bol u doktora a am mi povedal ze MR mozgu cievy, a rehabilitacie

[zruseny1]

bingham??? si sa urazil? ach ach! neber ma stale tak hrozne vazne:) ja som to myslela tak usmevne :) mam posahany humor asi